Tragiškas Jono Valančiūno ir „Raptors“ pasirodymas – pažeminti „Spurs“ ekipos

J.Valančiūnas.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Jan 4, 2017, 6:19 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 7:37 PM

Toronto Raptors“ žaidimas ir toliau stringa – ekipa patyrė trečią nesėkmę per paskutines ketverias rungtynes. Šį kartą Kanados klubo pralaimėjimas – itin skaudus. Jonas Valančiūnas buvo nepastebimas, o „Raptors“ 82:110 (18:29, 23:31, 17:28, 24:22) pažeminti „San Antonio Spurs“ krepšininkų.

24-erių J.Valančiūnas žaidė 22 minutes ir per jas pelnė vos 2 taškus (1/5 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, užsidirbo du blokus, suklydo ir du kartus prasižengė.

„Raptors“ į duobę krito nuo rungtynių pradžios – jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį deficitą, kuris vis didėjo. Po trijų kėlinių klubus skyrė 30 taškų praraja.

Krepšį iš dvitaškio ir tritaškio zonos „Raptors“ atakavo vos 37,3 proc. taiklumu. „Spurs“ blokavo net 15 varžovų metimų.

Jiems 25 taškus pelnė Kawhi Leonardas, 23 – LaMarcusas Aldridge'as, 15 – Tony Parkeris.

„Raptors“ gretose išsikyrė du krepšininkai – DeMaras DeRozanas pelnė 26 taškus, Terrence'as Rossas – 17.