„Thunder“ klubui – „Rockets“ antausis: nepadėjo nei Russello Westbrooko šou

D.Saboniui suspindėti nepavyko.<br>AP nuotr.
„Thunder“ ir „Rockets“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2017-01-06 05:48, atnaujinta 2017-04-12 17:02

Domantas Sabonis su „Oklahoma City Thunder“ komanda nesugebėjo pasipriešinti „Houston Rockets“ krepšininkams. „Thunder“ patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą iš eilės, kai išvykoje 116:118 (38:33, 18:34, 27:30, 33:21) nusileido Hjustono klubui. Tradiciškai savo šou surengė Russellas Westbrookas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Sabonis šįkart gavo 22 minutes, tačiau per jas nespindėjo.

20 metų NBA naujokas pelnė 6 taškus (dvitaškiai: 3/5), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo du metimus ir triskart prasižengė.

D.Saboniui teko daug stumdytis su Ryanu Andersonu, kuris per 31 minutę pelnė 12 taškų ir atkovojo 4 kamuolius.

R.Westbrookas per 37 minutes sugebėjo pelnyti 49 taškus (dvitaškiai: 8/19, tritaškiai: 8/15, baudų metimai: 9/11), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir padarė 5 klaidas.

17 taškų pelnė Victoras Oladipo.

„Rockets“ komandoje Jamesas Hardenas pelnė 26 taškus, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius. Kai jam prireikė pailsėti, puikiai pasidarbavo Ericas Gordonas.

Nuo suolo pakilęs gynėjas surinko 22 taškus. E.Gordonas pelnė tiek pat taškų, kiek visas „Thunder“ atsarginių suolelis.

Nene per šias rungtynes pelnė 18 taškų.

Būtent jis pelnė paskutiniuosius rungtynių taškus. Nene likus žaisti 7 šimtąsias sekundės stojo mesti baudų. Abu bandymai buvo sėkmingi.

Rezultatas 116:116 nesikeitė nuo tada, kai baudas pataikė J.Hardenas. Tai nutiko, kai iki mačo pabaigos liko žaisti 1 minutę ir 48 sekundes.