Mindaugas Kuzminskas atakavo taikliai, o „Knicks“ nutraukė pralaimėjimų seriją

Mindaugas Kuzminskas visus savo taškus pelnė trečiame kėlinyje.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

Jan 7, 2017, 7:26 AM, atnaujinta Apr 12, 2017, 2:59 PM

Šešių nesėkmių seriją NBA praėjusią naktį pavyko nutraukti „New York Knicks“ ekipai su Mindaugu Kuzminsku. Didžiąją rungtynių dalį atsilikinėję niujorkiečiai išplėšė pergalę prieš „Milwaukee Bucks“ 116:111 (32:33, 21:32, 30:31, 33:15).

13 minučių aikštelėje praleidęs M.Kuzminskas pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/3 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo. Visus taškus lietuvis pelnė trečiame kėlinyje.

Susitikimo pradžioje iniciatyva priklausė „Knicks“: pirmąją rungtynių atkarpą jie laimėjo 9:0. Vis dėlto įpusėjus ketvirčiui „Bucks“ persverė rezultatą. Antrame kėlinyje Milvokio krepšininkai daugiausiai Giannio Antetokounmpo ir Grego Monroe pastangomis įgijo 18 taškų pranašumą (61:43).

Po pertraukos „Knicks“ ėmė tirpdyti atsilikimą: Kristapui Porzingiui įkrovus į krepšį Niujorko ekipos deficitas tapo minimalus (68:69), tačiau prieš lemiamą ketvirtį „Bucks“ vėl turėjo dviženklį pranašumą – 96:83. Ketvirtą kėlinį „Knicks“ pradėjo laimėdami atkarpą 12:0. Tikrą šou lemiamomis rungtynių akimirkomis pademonstravo Carmelo Anthony, atvedęs ekipą į pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė C.Anthony, pelnęs 26 taškus. K.Porzingis pridėjo 24, Derrickas Rose‘as – 12. „Bucks“ ekipoje po 25 taškus surinko G.Antetokounmpo bei Jabaris Parkeris. Rytų konferencijoje „Bucks“ žengia šešti (18 perg., 17 pral.), o „Knicks“ – dešimti (17 perg., 19 pral.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo ir Jabari Parkeris po 25, Gregas Monroe 19, Tony Snellas 13, Mirza Teletovičius 11, Malcolmas Brogdonas 10.

„Knicks“: Carmelo Anthony 26 (10 rez. perd.), Kristapas Porzingis 24, Derrickas Rose‘as 12, Courtney Lee 11, Lance‘as Thomasas 10.