JAV krepšinio komandos stebuklas: per minutę panaikino 14 taškų deficitą

Neįtikėtinos rungtynės užfiksuotos Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA), kur Nevados „Wolf pack“ ekipa 105:104 (31:44, 63:50, 11:10) po pratęsimo įveikė Meksikos „Lobos“ krepšininkus.

J.Caroline'as pelnė 45 taškus.<br>Sipa USA/Vida Press nuotr.

Jan 9, 2017, 8:24 AM, atnaujinta Apr 12, 2017, 1:15 PM

„Lobos“ ketvirtajame kėlinyje, likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes, pirmavo 25 taškų skirtumu.

Likus žaisti minutę jie vis dar užtikrintai pirmavo 90:76, tačiau neįtikėtinai išbarstė visą turėtą pranašumą.

Prie to prisidėjo ir „Wolf pack“ lydėjusi sėkmė. Jie per minutę pataikė šešis tolimus metimus, du iš jų tikslą pasiekė nuo lentos.

Tuo tarpu „Lobos“ pataikė vos 4 baudos metimus iš 10.

Galiausiai, išplėšę pratęsimą, Nevados krepšininkai atsiliko 102:104, bet paskutinėmis sekundėmis pataikė dar vieną tritaškį ir šventė pergalę.

Jiems net 45 taškus pelnė Jordanas Caroline'as (5/8 tritaškių), 26 pridėjo Marcusas Marshallas (6/12 tritaškių).