Siaubingai rungtynes pradėjęs Jonas Valančiūnas bandė išpirkti savo nuodėmes

J.Valančiūnas mėgina įveikti B.Lopezą.<br>AP nuotr.
„Raptors“ ir „Nets“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Jan 18, 2017, 5:39 AM, atnaujinta Apr 12, 2017, 12:36 AM

Jonas Valančiūnas tarsis sustingęs daugybę kartų stebėjo, kaip Brookas Lopezas renka taškus. „Brooklyn Nets“ centras lietuvį privertė sužaisti itin siaubingą pirmąją rungtynių pusę, tačiau J.Valančiūnas nenuleido rankų ir galiausiai su „Toronto Raptors“ šventė pergalę.

„Raptors“ išvykoje 119:109 (26:29, 32:32, 34:24, 27:24) įveikė Rytų konferencijos autsaiderę „Nets“ komandą.

J.Valančiūnas per pirmąją rungtynių pusę sužaidė 15 minučių, tačiau puolime žaidė labai nedrąsiai, o gynyboje vis nudegdavo prieš B.Lopezą.

Lietuvos rinktinės centras per 15 minučių nepelnė nė taško, o B.Lopezas per pirmąją dvikovos pusę pelnė 19 taškų.

Dėl prasto žaidimo „Raptors“ sirgalių interneto svetainė „Raptors Republic“ J.Valančiūnui parašė „C“ balą. Jis galėjo būti ir blogesnis, bet antrojoje rungtynių pusėje J.Valančiūnas šiek tiek pataisė savo žaidimą.

J.Valančiūnas iš viso žaidė 27 minutes ir pelnė 7 taškus (dvitaškiai: 3/7, baudų metimai: 1/2), atkovojo 10 kamuolių, perėmė vieną kamuolį, padarė dvi klaidas ir triskart prasižengė.

B.Lopezas antrojoje pusėje atakavo gerokai prasčiau, tačiau iš viso per 32 minutes pelnė 28 taškus.

„Turime jauną grupę žaidėjų, tad dar mokomės, kaip skristi. Tiesiog turime išlikti pozityvūs. Mums daug kas sekasi, bet nepavyksta to paversti pergalėmis. Esu tikras, kad greitai pralaušime ledus“, – po rungtynių kalbėjo B.Lopezas.

Prie jo po 14 taškų prisidėjo Carisas Levert ir Rondae Hollisas-Jeffersonas. Pastarasis dar atkovojo 8 kamuolius.

„Raptors“ komandoje DeMaras DeRozanas surinko 36 taškus per tiek pat žaistų minučių. Jis taip pat atkovojo 11 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatai:

„Miami Heat“ – „Houston Rockets“ 109:119 (29:26, 32:32, 24:34, 24:27)

„Brooklyn Nets“ – „Toronto Raptors“ 109:103 (27:32, 26:21, 26:26, 30:24)

„Chicago Bulls“ – „Dallas Mavericks“ 98:99 (28:24, 19:30, 27:22, 24:23)

„San Antonio Spurs“ – „Minnesota Timberwolves“ 122:114 (30:30, 37:41, 25:19, 30:24)

„Los Angeles Lakers“ – „Denver Nuggets“ 121:127 (26:40, 28:26, 30:35, 37:26)