Sudrebėjo ranka: Mindaugo Kuzminsko klubo žvaigždė nepataikė lemiamo metimo

Carmelo Anthony pridarė labai daug problemų „Phoenix Suns“ komandai, tačiau savojo darbo iki galo neatliko. Su intrigomis „New York Knicks“ stovykloje siejama NBA žvaigždė pelnė 31 tašką, bet paskutinę sekundę mestas tritaškis tikslo nepasiekė.

C.Anthony (kairėje) nepataikė lemiamo metimo.<br>lrytas.lt montažas.
C.Anthony nepataikė lemiamo metimo.<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Suns“ ir „Knicks“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Jan 22, 2017, 6:30 AM, atnaujinta Apr 11, 2017, 6:13 PM

„Knicks“ krepšininkai naktį iš šeštadienio į sekmadienį savo aikštėje 105:107 (33:30, 22:31, 35:29, 15:17) pralaimėjo „Suns“ klubui ir įsirašė antrąją nesėkmę iš eilės. Vakarų konferencijos autsaideriai nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją.

M.Kuzminskas šįkart vietos starto penkete negavo. Lietuvos rinktinės krepšininkui nepavyko sužaisti labai ryškiai, tačiau minutes jis išnaudojo.

M.Kuzminskas per 17 minučių pelnė 7 taškus (dvitaškiai: 2/4, tritaškiai: 1/ 3), atkovojo 1 kamuolį, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

C.Anthony šiose rungtynėse siekė užfiksuoti trigubą dviženklį, tačiau iki rungtynių pabaigos per 40 minučių atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavmus.

Derrickas Rose'as per 36 minutes pelnė 26 taškus.

„Suns“ komandoje 26 taškus pelnė Devinas Bookeris, o Ericas Bledsoe prisidėjo 23 taškais ir 7 rezultatyviais perdavimais.

Būtent D.Bookeris pataikė tritaškį likus žaisti 31 sekundę ir taip suteikė savo komandai pranašumą. Tai buvo paskutinis taiklus metimas šiose rungtynėse – atsakyti jam dar mėgno D.Rose'as, bet E.Bledsoe blokavo jo metimą, o tada savo šansą turėjo ir D.Bookeris, bet jis metė pro šalį.

„Knicks“ likus žaisti 6 minutes turėjo kamuolį ir paskutinei atakai paprašė minutės pertraukėlės. Paskutinysis metimas buvo patikėtas C.Anthony, tačiau jo ranka sudrebėjo.