J.Valančiūnas ir D.Motiejūnas šį sezoną varžėsi pirmąjį kartą.<br>USAToday/Scanpix nuotr.
„Raptors“ ir „Pelicans“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (18)

Feb 1, 2017, 5:43 AM, atnaujinta Apr 11, 2017, 1:54 AM

Donatas Motiejūnas ir Jonas Valančiūnas vėl stojo vienas priešais kitą. Šįkart J.Valančiūnas savo aikštėje šventė dramatišką pergalę, kurią „Toronto Raptors“ iškovojo per pratęsimą. „Raptors“ 108:106 (23:25, 23:35, 31:15, 19:21, 12:10) nugalėjo „New Orleans Pelicans“, o J.Valančiūnas sužaidė galingai, nors sugebėjo nepataikyti 8 metimų.

Šįkart J.Valančiūnas per 32 minutes pelnė 20 taškų (dvitaškiai: 9/17, baudų metimai: 2/2), atkovojo 12 kamuolių, tačiau prasižengė penkiskart. J.Valančiūnui tai buvo devynioliktasis dvigubas dviženklis šį sezoną.

D.Motiejūnui „Pelicans“ strategas suteikė 25 minutes, bet jam jų išnaudoti nepavyko. „D-Mo“ surinko 4 taškus (dvitaškiai: 2/6, tritaškiai: 0/1), atkovojo 4 kamuolius, padarė 2 klaidas, perėmė kamuolį ir keturiskart prasižengė.

„Raptors“ komandoje dėl atsinaujinusios traumos nežaidė DeMaras DeRozanas, tad didžiausią naštą ant savo pečių traukė Kyle'as Lowry. Būtent jis pataikė paskutinį metimą per pratęsimą. Iš viso K.Lowry surinko 33 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. J.Valančiūnas buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje ir trečias šiose rungtynėse.

„Pelicans“ ekipoje Jrue Holiday surinko 30 taškų, o Anthony Davisas – 18. Pastarasis atkovojo 17 kamuolių.

Praėjusį sezoną D.Motiejūno dar laukė ilga ir varginanti nežinios epopėja su „Houston Rockets“ klubu. Kovo 25 dieną jis į „Raptors“ krepšį įmetė 11 taškų ir atkovojo 3 kamuolius. Aikštėje jis praleido 15 minučių.

J.Valančiūnas tuomet sužaidė geriau nei tautietis, bet „Raptors“ krito 109:112.

J.Valančiūnas tose rungtynėse per 30 minučių pelnė 16 taškų ir atkovojo net 18 kamuolių.