Tomas Pačėsas: „Palikime teisėjavimą, nenoriu nieko sakyti“

Vilniaus „Lietuvos rytas“ trečiadienį Jeruzalėje patyrė trečią nesėkmę Europos taurės „Top 16“ etapo G grupėje, kai 77:84 nusileido Jeruzalės „Hapoel“ komandai.

Vilniečiai pralamėjo Jeruzalėje, bet T.Pačėsas liko patenkintas auklėtinių žaidimu.<br>T.Bauro nuotr.

Feb 1, 2017, 10:06 PM, atnaujinta Apr 11, 2017, 12:27 AM

Lietuviai didžiąją rungtynių dalį priešinosi varžovams, tačiau šie pabėgo ketvirtojo kėlinio viduryje, pasinaudoję „Lietuvos ryto“ klaidomis ir spragomis gynyboje.

Po rungtynių vilniečių treneris Tomas Pačėsas sakė, kad džiaugiasi krepšininkų pasirodymu ir užsiminė apie teisėjus.

Strategui užkliuvo tai, kad metė dvigubai daugiau baudos metimų – 25, kai „Lietuvos rytas“ – vos 12.

„Noriu padėkoti komandai, nes visų rungtynių metu rodėmę charakterį ir sekėme nustatytą planą. Čia yra labai sunki ir karšta aikštelė – žinojome tai.

Aišku, kai kurie dalykai man yra nepaaiškinami. Žaidėme zonine gynyba beveik visas rungtynes ir jie vis tiek dvigubai daugiau baudų metė. Patys kalti, nes padarėme daug neišprovokuotų klaidų, o dėl to jie pelnė daug lengvų taškų.

Klaidos buvo pagrindinis faktorius lėmęs baigtį. Vienu metu atrodė, kad perlaužėme rungtynes. Kovojome, laimėjome kamuolius, daug gerų dalykų buvo. Visi žaidė, visi buvo naudingi.

Paliekame teisėjavimą, nenoriu nieko sakyti.

Per pirmus du kėlinius metėme tris baudas, varžovai 17. Neieškome pasiteisinimų. Tai buvo viena priežastis, antra – lengvas kamuolio atidavimas“, – po rungtynių sakė T.Pačėsas.