LMKL: „Sūduva“ nesusidūrė su problemomis Šiauliuose

Užtikriną pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ (15/2) krepšininkės, kurios svečiuose 84:60 (18:16, 20:12, 21:12, 23:20) įveikė Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (6/12) klubą.

L.Svarytė pelnė 9 taškus.<br>Suduva.lt nuotr.

suduva.lt ir ELTA inf.

Feb 3, 2017, 8:35 PM, atnaujinta Apr 10, 2017, 9:01 PM

Pirmajame kėlinyje visą laiką priekyje buvo marijampolietės, bet per pirmąsias 10 žaidimo minučių joms atitrūkti nepavyko – 18:16. Antrajame ketvirtyje viešnioms laimėjus atkarpa 13:2 skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis – 34:23. Pirmoji mačo dalis pasibaigė „Sūduvai“ kontroliuojant situaciją – 38:28.

Po didžiosios pertraukos Rimvydo Samulėno auklėtinės toliau išlaikė iniciatyvą savo rankose ir trečiajame kėlinyje po truputį didino pranašumą, kuris prieš lemiamą atkarpą sufleravo apie pergalę – 61:40. Per paskutinę atkarpa „Šiauliams-Universitetui“ stebuklo sukurti nepavyko, todėl teko pripažinti LMKL vicečempionių pranašumą.

„Šiauliai-Universitetas“: Livija Kaktaitė 20 (6 kld.), Ligita Tamutytė 15 (6 atk. kam., 5 kld.), Gabija Šegždaitė 7.

„Sūduva“: Arina Bilotserkivska 28 (7/12 tritaškiai), Neringa Skadaitė 22 (6 atk. kam.), Laura Svarytė 9 (9 atk. kam.).

Titulą ginanti Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ komanda išvykoje 76:51 (14:15, 17:9, 24:18, 21:9) įveikė Kauno „Aisčių-LSU“ ekipą.

Nugalėtojoms 14 taškų pelnė Gabrielė Gutkauskaitė, 11 – Kornelija Balčiūnaitė (12 atk. kam.), 10 – Gintarė Jasiunskaitė.

Kauno komandoje 11 taškų surinko Klaudija Serkevičiūtė, po 9 – Karolina Kazočiūnaitė bei Laura Želnytė (12 atk. kam.).

„Hoptrans-Sirenos“ (10 pergalių/7 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima trečiąją vietą, o „Aisčių-LSU“ (6/11) ekipa yra šešta.