Jonas Valančiūnas fiksavo puikią statistiką, bet gavo skaudų bloką ir pralaimėjo

J.Valančiūnas surinko dvigubą dviženklį, bet daug pagyrų nenusipelnė.<br>AP nuotr.
„Raptors“ patyrė dar vieną nesėkmę ir Rytų konferencijoje užima vos ketvirtą vietą.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Feb 4, 2017, 7:26 AM, atnaujinta Apr 10, 2017, 8:50 PM

Jonas Valančiūnas žaidė daug ir naudingai, bet tai neišgelbėjo „Toronto Raptors“ (30 pergalių ir 21 pralaimėjimas) nuo eilinės nesėkmės NBA pirmenybėse. Į nesėkmių liūną įklimpusią Kanados ekipą šį kartą įveikė „Orlando Magic“ (20/32) – 102:94 (28:24, 24:30, 21:12, 29:28).

Tai buvo antroji iš eilės „Raptors“ nesėkmė ir aštuntoji per paskutines dešimt rungtynių.

J.Valančiūnas aikštėje praleido net 34 minutes ir per jas pelnė 18 taškų (7/17 dvit., 4/6 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, blokavo metimą, perėmė kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Tačiau po mačo jis sulaukė kritikos dėl prastos gynybos – trečiajame kėlinyje Nikola Vučevičius, dengiamas lietuvio, pelnė 14 taškų, kai J.Valančiūnas į tai atsakė vos tašku.

Rungtynių lūžis įvyko būtent tada – trečio kėlinio pradžioje „Raptors“ dar turėjo minimalų pranašumą, bet spurtavusi „Magic“ nutolo ir varžovų neprisileido. Antroje rungtynių pusėje Kanados klubui ji leido pelnyti tik 40 taškų.

„Raptors“ ir toliau verčiasi be lyderio DeMaro DeRozano, o šių rungtynių pirmajame kėlinyje neteko ir kelio traumą patyrusio pagrindinio sunkiojo krašto Patricko Pattersono.

„Raptors“ bėdas išryškino ir prastas Kyle'o Lowry žaidimas – gynėjas pelnė 18 taškų, bet iš žaidimo tikslą pasiekė vos penki metimais iš dvidešimties bandymų.

„Magic“ ekipai Serge'as Ibaka (12 atk. kam., 3 blk.) ir Evanas Fournieras (10 atk. kam.) pelnė po 20 taškų.

Po šio pralaimėjimo „Raptors“ Rytų konferencijoje nusmuko į ketvirtą vietą.