NBA: mažylio stebuklai Bostone ir pergalingas metimas paskutinę sekundę

„Celtics“ užkopė į antrą vietą Rytų konferencijoje.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Feb 4, 2017, 8:43 AM, atnaujinta Apr 10, 2017, 8:50 PM

175 cm ūgio Isaiahas Thomasas ir toliau kuria neįtikėtinas istorijas „Boston Celtics“ (32 pergalės ir 18 pralaimėjimų) istorijos metraščiuose – gynėjas ir vėl siautėjo ketvirtajame kėlinyje, taip atvesdamas savo ekipą į pergalę prieš „Los Angeles Lakers“ (17/36) – 113:107 (29:30, 33:21, 20:23, 31:33).

I.Thomas vien per ketvirtą kėlinį pelnė 17 taškų, o viso surinko 38 (8/13 dvit., 5/11 trit., 7/7 baud. met.).

Jis padėjo „Celtics“ komandai iškovoti šeštąją pergalę iš eilės ir įsitvirtinti antroje Rytų konferencijos vietoje.

Po šios pergalės tapo aišku, kad NBA Visų žvaigždžių savaitgalio mače Rytų konferencijos rinktinei vadovaus „Celtics“ treneris Bradas Stevensas.

„Lakers“ ekipai D'Angelo Russellas surinko 20 taškų.

Ne ką mažiau įspūdingą pasirodymą surengė ir Jamesas Hardenas, o jo vedama „Houston Rockets“ (37/17) 121:117 (24:26, 36:23, 19:32, 29:27, 13:9) po pratęsimo palaužė nesutarimų kamuojamą „Chicago Bulls“ (25/26) komandą.

J.Hardenas nugalėtojams pelnė 42 taškus (8/20 dvit., 5/13 trit., 11/14 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“ ekipai Michaelas Carteris-Williamsas pelnė 23 taškus.

Phoenix Suns“ (16/34) gynėjas Devinas Bookeris maudėsi šlovės spinduliuose – gynėjo dvitaškis paskutinę sekundę lėmė jo ekipos pergalę 105:103 (15:21, 34:28, 30:30, 26:24) prieš „Sacramento Kings“ (19/31).

D.Bookeris kamuolį gavo likus žaisti 8,2 sekundės. Savo rankose jis jį pralaikė beveik visą laiką ir galiausiai atliko sudėtingą dvitaškį – į lentą atsimušęs kamuolis pasiekė tikslą ir leido Fynikso krepšininkams džiaugtis reta pergale.

D.Bookeris pelnė 33 taškus.

„Kings“ gretose DeMarcusas Cousinsas surinko trigubą dviženklį – 22 taškai, 12 atkovotų kamuolių ir tiek pat rezultatyvių perdavimų.