Per Domanto Sabonio rungtynes – dar vienas „Thunder“ žvaigždės šou: artėja prie istorijos

R.Westbrookas žaidė labai galingai.<br>USAToday/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Mar 1, 2017, 5:38 AM, atnaujinta Apr 8, 2017, 8:41 PM

Rusellas Westbrookas ir toliau siekia istorinio NBA rekordo, starto penkete rungtynes pradėjęs Domantas Sabonis galėjo geriau išnaudoti gautas minutes, o „Oklahoma City Thunder“ šventė ketvirtąją pergalę iš eilės.

„Thunder“ naktį iš antradienio į trečiadienį 109:106 (31:25, 20:28, 25:22, 23:31) palaužė „Utah Jazz“ komandą.

„Thunder“ lyderis R.Westbrookas šiose rungtynėse užfiksavo jau 30-ąjį trigubą dviženklį.

Jis per 38 minutes pelnė 43 taškus (dvitaškiai: 7/19, tritaškiai: 6/9, baudų metimai: 11/12), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Beje, jis padarė 8 klaidas.

ESPN.com spėja, kad R.Westbrookas šį sezoną gali pakartoti legendinio Oscaro Robertsono rekordą, užfiksuotą dar 1961-1962 metais.

O.Robertsonas tuomet užfiksavo 41 trigubą dviženklį ir sezoną baigė vidutiniškai pelnydamas dviženklį taškų skaičių, dviženklį atkovotų kamuolių kiekį bei atlikdamas daugiau nei 9 rezultatyvius perdavimus.

O.Robertsonas per savo karjerą atliko 181 trigubą dviženklį.

Pasak ESPN apžvalgininko Kevino Peltono, R.Westbrooko šansai šiuo metu – 81 proc.

D.Sabonis šiose rungtynėse žaidė 11 minučių ir pelnė 2 taškus (dvitaškiai: 1/3, tritaškiai: 0/1), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą.

„Jazz“ klube 19 taškų pelnė Gordonas Haywardas, o Rodney Hoodas surinko 18 taškų.