Martynas Pocius nė karto nepataikė, bet išgyveno tikrą dramą

M.Pocius.<br>P.Mantauto nuotr.

Mar 5, 2017, 2:27 PM, atnaujinta Apr 8, 2017, 2:14 PM

Martynas Pocius su Mursijos UCAM krepšininkais buvo labai arti skambios pergalės, tačiau taip ir neužbaigė gerai pradėto darbo. UCAM ekipa 70:73 (15:14, 18:24, 22:16, 15:19) nusileido „Barcelona“ komandai.

„Barcelona“ klubas taip atsigavo po pralaimėjimo praėjusiame ture, kai per pratęsimą 81:83 pripažino „Estudiantes“ ekipos pranašumą.

Likus žaisti beveik dvi minutes V.Faverani išlygino rezultatą, o tada pataikytu antruoju baudos metimu leido „Barcelona“ išsiveržti 66:65.

N.Radovičius bandė gelbėti komanda, bet buvo netaiklus, o tada P.Koponenas taikliai metė baudas. Paskutinė minutė prasidėjo „Barcelona“ komandai pirmaujant 68:65.

Tačiau UCAM ekipa neprarado vilties. Likus žaisti 23 sekundes baudas pataikė F.Campazzo – 67:68.

Intriga tęsėsi, o atmosfera „Barcelona“ arenoje vis labiau kaito, tačiau šeimininkai turėjo iniciatyvą.

Likus žaisti 6 sekundes „Barcelona“ pirmavo 71:68 ir neleido varžovams sukurti sensacijos.

M.Pocius žaidė 10 minučių, tačiau taškų nepelnė. Jis prametė du dvitaškius ir du tritaškius.

M.Pocius taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 2 naudingumo balus.

Mursijos klube 20 taškų pelnė M.Campazzo, o N.Radovičius surinko 17 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

„Barcelona“ komandoje V.Faverani surinko 16 taškų.