Kraupus debiutas: vos pradėjusiam žaisti Andrew Bogutui lūžo koja

A.Bogutas patyrė rimtą traumą.<br>AP nuotr.
A.Bogutas patyrė rimtą traumą.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 7, 2017, 6:25 AM, atnaujinta Apr 8, 2017, 11:58 AM

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį įvyko 10 rungtynių. Andrew Bogutui debiutas „Cleveland Cavaliers“ komandoje užtruko vos vieną minutę ir baigėsi itin skausmingai. 32 metų 213 cm ūgio centrui iš Australijos lūžo kairė koja. A.Bogutą iš aikštės palydėjo komandos draugai, o netrukus „Cavaliers“ pranešė – po tyrimų paaiškėjo, kad jam lūžo kairysis blauzdikaulis.

„Cavaliers“ rungtynes „Miami Heat“ klubui pralaimėjo 98:106 (22:29, 30:33, 19:27, 27:17), o A.Bogutas traumą patyrė antrajame kėlinyje, vos tik pakilęs nuo suolo.

A.Bogutas gynėsi prieš Okaro White'ą, kai griuvo ant parketo. Australas krito ant nugaros ir liko gulėti susiėmęs už kojos. Jo veidą iškreipė skausmo grimasa.

Centras tik praėjusią savaitę pasirašė sutartį su „Cavaliers“ bei atsisakė didesnių kontraktų, kad galėtų gauti progą ginti NBA čempionų vardą.

A.Bogutas su „Cavaliers“ sudarė sutartį iki sezono pabaigos. Jos vertė – 385 tūkstančiai JAV dolerių.

Šiose rungtynėse LeBronas Jamesas pelnė 30 taškų, atkovojo 17 kamuolių, o Kyrie Irvingas surinko 32 taškus bei atkovojo 7 kamuolius.

„Heat“ klube 29 taškus surinko Dionas Waitersas, o Goranas Dragičius pelnė 21 tašką.