Žinomas žurnalistas Davidas Pickas skelbia, kad jeigu „Barcelona“ pateiks pasiūlymą „Žalgiriui“, Lietuvos čempionai sutiks paleisti savo pergalių kalvį.
Kartu skelbiama, kad „Barca“ pasirengusi sumokėti milžinišką išpirką „Žalgiriui“, kadangi trenerio ir klubo sutartis dar galios ir po šio sezono.
„Barcelona“ praėjusią vasarą jau išleido milžiniškus pinigus, kad išpirktų Georgią Bartzoką, bet graikų treneris sėkmės komandai neatnešė. Eurolygoje „Barcelona“ žengia 11-oje vietoje ir neturi vilčių patekti į atkrintamąsias.
Tuo metu „Žalgiris“ turėdamas daug mažesnius resursus už ispanų klubą, Eurolygoje žengia dešimtas ir turi visus šansus pakovoti dėl patekimo tarp aštuonių stipriausių komandų.
„Žalgiris“ ir Š.Jasikevičius praėjusio sezono viduryje susitarė dėl 2,5 metų trukmės sutarties, tačiau niekada neslėpė, kad leistų jam išvykti į Europos grandą.
