Donatas Motiejūnas iššovė – sužaidė „Pelicans“ neįtikėtinas sau rungtynes

„Pelicans“ įveikė „Nuggets“.
Daugiau nuotraukų (9)

2017-03-27 06:39, atnaujinta 2017-04-07 03:34

Donatas Motiejūnas galiausiai sužaidė mačą, kuriame pasauliui priminė apie save. Lietuvos krepšinio rinktinės narys ir kompanija svečiuose 115:90 (29:26, 26:14, 32:19, 28:31) sutriuškino „Denver Nuggets“ bei toliau išlieka pretendentais kovoti atkrintamosiose varžybose.

Kova mače vyko tik pirmuose kėliniuose, kai svečiai iš Naujojo Orleano pirmavo 40:30. Po šios žymos „Pelicans“ laimėjo atkarpą 18:6 ir po ilgosios pertraukos jau triuškino varžovus 66:44, o lemiamame kėlinyje jau juokėsi iš šeimininkų 89:59.

D.Motiejūnas galiausiai iššovė – dėl traumos nežaidus DeMarcusui Cousinsui, jis ant parketo praleido 18 minučių, pelnė 13 taškų (5/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 8 kamuolius, kartą suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

D.Motiejūnas šiame mače beveik trigubai viršijo savo pelnytų taškų ir atkovotų kamuolių vidurkius bei sužaidė rezultatyviausią mačą nuo pat sausio 23-iosios, kai į „Clevelend Cavaliers“ krepšį atseikėjo 14 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviau rungtyniavo tik Anthony Davisas, kuris surinko dvigubą dviženklį, pelnydamas 31 tašką bei sugriebdamas 15 atšokusių kamuolių.

„Pelicans“ laimėjo jau šeštąjį kartą per pastaruosius septynis susitikimus ir taip gerokai prisivijo nuvažiuojantį atkrintamųjų traukinį.

Likus devyniems mačams iki reguliariojo sezono pabaigos, „pelikanai“ dar turi visas galimybes aplenkti „Dallas Mavericks“, „Portland Trail Blazers“ ir „Nuggets“ – šias ekipas daugiausiai skiria vos 4 laimėjimai.

Abu šie klubai dar tarpusavyje kovos ir balandžio 5-ąją bei 8-ąją dienomis. Kol kas abu klubai šiame sezone pasidalijo po pergalę.

„Pelicans“: Anthony Davisas 31 (11/15 dvitaškių, 15 atk. kam.), Jrue Holiday‘us (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Donatas Motiejūnas (8 atk. kam.) ir Jordanas Crawfordas (5 atk. kam., 7 rez. perd.) po 13, E‘Twaunas Moore‘as 12, Timas Frazieris 11 (8 rez. perd.).

„Nuggets“: Masonas Plumlee 16 (8/10 dvitaškių, 6 atk. kam.), Gary Harrisas ir Jamalas Murray‘us po 13, Danilo Galinarri 11 (5 atk. kam.), Nikola Jokičius (13 atk. kam.) ir Willas Bartonas po 8.