Ant suolo: D. Motiejūnas žaidė tris minutes, M. Kuzminskas – nė vienos

„Knicks“ ir be Mindaugo Kuzminsko pastangų iškovojo pergalę.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Apr 1, 2017, 9:37 AM, atnaujinta Apr 6, 2017, 6:56 PM

Dviejų Lietuvos krepšininkų NBA penktadienio vakaras, skirtingai nei Jono Valančiūno, nebuvo sėkmingas. Nors pergales iškovojo tiek „New Orleans Pelicans“, kuriame žaidžia Donatas Motiejūnas, tiek „New York Knicks“ su Mindaugu Kuzminsku, progos pademonstruoti savo gebėjimų lietuviai negavo.

„Pelicans“ krepšininkai 117:89 (32:19, 26:19, 26:26, 33:25) nušlavė „Sacramento Kings“. Intrigos šiame susitikime nebuvo: „Pelicans“ dviženklį pranašumą įgijo dar pirmame kėlinyje ir užtikrintai didino persvarą. Ketvirtame kėlinyje Naujojo Orleano ekipai pavyko pasiekti net 32 taškų persvarą.

D.Motiejūnas žaidė vos tris minutes, per kurias nepataikė vieno tritaškio bei kartą suklydo. Į priekį nugalėtojus vedė DeMarcusas Cousinas, pelnęs 37 taškus bei atkovojęs 13 kamuolių.

Rezultatyviausias „Kings“ žaidėjas Benas McLemore‘as surinko 15 taškų.

29-ą pergalę NBA sezone iškovojo „New York Knicks“ krepšininkai, 98:94 (33:29, 26:26, 18:20, 21:19) palaužę „Miami Heat“. „Knicks“ pirmavo bemaž viso susitikimo metu, tačiau jų persvara buvo trapi – po didžiosios pertraukos ekipų nė karto neskyrė dviženklis skaičius.

Likus žaisti septynias sekundes ekipas skyrė vos du taškai, o su kamuoliu buvo „Heat“. Vis dėlto Hassanas Whiteside‘as nesugebėjo užbaigti atakos ir prarado kamuolį. Pergalę „Knicks“ įtvirtino abu taiklūs Courtney Lee baudos metimai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė latvis Kristapas Porzingis, kurio sąskaitoje – 22 taškai. 20 pridėjo C.Lee, 12 – Justinas Holiday‘us. Mindaugas Kuzminskas visas rungtynes praleido ant atsarginių žaidėjų suolo.

„Heat“ ekipoje išsiskyrė Goranas Dragičius – 22 taškai.