Po pertraukos pabudęs „Lietkabelis“ gynyba supančiojo „Neptūną“

K. Lavrinovičius buvo rezultatyviausias tarp nugalėtojų.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2017-04-01 19:02, atnaujinta 2017-04-06 17:53

Lietuvos krepšinio lygoje susitiko du turnyro lentelės kaimynai – trečioje pozicijoje buvęs Panevėžio „Lietkabelis“ bei ketvirtas žengiantis Klaipėdos „Neptūnas“. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai nepasinaudojo galimybe priartėti prie trijų LKL pirmaujančių ekipų ir Panevėžyje pralaimėjo 61:74 (13:16, 25:15, 6:22, 17:21).

Mačą kur kas sėkmingiau pradėjo „Lietkabelio“ krepšininkai: aikštės šeimininkai pustrečios minutės atkarpą laimėjo 8:0, o labiausiai prie ankstyvo spurto prisidėjo tris dvitaškius pelnęs buvęs „Neptūno“ puolėjas Simas Galdikas. Vis dėlto beveik analogiška atkarpa (7:0) atsakė ir klaipėdiečiai, tad po pirmo kėlinio Panevėžio ekipos persvara siekė vos tris taškus (16:13).

Mindaugo Girdžiūno tritaškiai padėjo klaipėdiečiams atitrūkti nuo varžovų antrame kėlinyje (38:31), tačiau po pertraukos „Lietkabelis“ supančiojo D.Adomaičio auklėtinius gynyboje. Per visą ketvirtį „Neptūno“ krepšininkai pelnė vos 6 taškus, tuo tarpu panevėžiečiai – 22.

Nors svečiai intrigą bandė sugrąžinti ketvirtame kėlinyje, Mindaugo Lukauskio, Žygimanto Janavičiaus ir Kšištofo Lavrinovičiaus tritaškiai įtvirtino „Lietkabelio“ pergalę.

21-ą pergalę iškovoję Panevėžio krepšininkai LKL turnyro lentelėje pakilo į antrą vietą. Tiesa, pergale atsiliekantis Vilniaus „Lietuvos rytas“ sužaidė dvejomis rungtynėmis mažiau. Pralaimėjimą po penkių pergalių iš eilės patyręs „Neptūnas“ lieka ketvirtoje pozicijoje – 17 pergalių, 12 pralaimėjimų.

„Lietkabelis“: K. Lavrinovičius (6 atk. kam.) 15 tšk., B. Madgenas (7 rez. perd.), G. Leonavičius ir Ž. Skučas po 10 tšk., Ž. Janavičius 8 tšk.

„Neptūnas“: M. Girdžiūnas 15 tšk., J. Grantas 13 tšk., C. Loftonas ir D. Ewingas (7 atk. kam.) 10 tšk., M. Mažeika 7 tšk.