Domantas Sabonis dvikovoje su „Hornets“ pataikė komišką metimą, tačiau po mačo juokėsi Šarlotės žaidėjai

„Thunder“ pralaimėjo „Hornets“<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Apr 3, 2017, 12:30 AM, atnaujinta Apr 14, 2017, 12:27 PM

Ant NBA parketo sekmadienio vakarą žengė Domantas Sabonis, o jo atstovaujama „Oklahoma City Thunder“ komanda siekė apginti namų sienas nuo pastaruoju metu puikiai rungtyniaujančios „Charlotte Hornets“. Tačiau to padaryti Oklahomos žaidėjams nepavyko – svečiai iškovojo užtikrintą pergalę 113:101 (31:22, 28:32, 25:16, 29:31). D.Sabonis pasižymėjo penkiais taškais, pelnytais antrame kėlinyje ir juokingai taikliu metimu.

„Thunder“, vedama savo lyderio Russello Westbrooko, pirmame kėlinyje pirmavo 16:11, tačiau įsibėgėjusi Šarlotės komanda labai greitai apramino šeimininkus ir jau pati po pirmojjo kėlinio pirmavo beveik dviženkliu skirtumu 31:22. Per pirmas 4 žaidimo minutes šiame kėlinyje D.Sabonis taškų nepelnė.

Lietuvos krepšinio rinktinės narys prabilo prasidėjus antram ketvirčiui, kai paleido tritaškį (25:34), o „Thunder“ bandė po truputį artėti prie oponentų – 28:34. Dar du taškus D.Sabonis šiame kėlinyje pelnė itin juokingu metimu.

21-erių lietuvis, esant rezultatui 37:28, gavęs baudos aikštėje kamuolį, siekė klaidinančiais judesiais atsidurti prie krepšinio, tačiau sukantis link jo kamuolys D.Saboniui išslydo iš rankų, pakilo aukštai į orą, bet neįtikėtinu būdu įkrito į krepšį.

Toks metimas prajuokino ne tik D.Sabonį, bet ir „Thunder“ žvaigždę Russellą Westbrooką, kuriam lietuvis paaiškino taškų „atsiradimą“.

Po didžiosios pertraukos Oklahomos klubas ilgai negalėjo pelnyti taškų, o tuo tarpu „Hornets“ sparčiai tolo nuo varžovų – 72:54. Po trijų kėlinių šeimininkai turėjo 14 taškų deficitą – 70:84.

D.Sabonis į aikštelę grįžo prasidėjus 40-ąjai rungtynių minutei, tačiau kalnų nenuvertė, o „Thunder“ ir toliau nesėkmingai bandė mažinti varžovų persvarą. Nieko nenuveikęs lietuvis sėdo ant suolelio, bet tada Oklahomos ekipa ėmėsi tirpdyti vienu metu gąsdinančiu tapusį „Hornets“ pranašumą – 102:83.

R.Westbrooko pastangomis skirtumas sumažėjo iki 11 taškų – 91:102, o įžaidėjas į savo sąskaitą įsirašė 40-ąjį sezono trigubą dviženklį. Nors buvo dar likę žaisti 5 minutės, „Thunder“ dar labiau priartėti nesugebėjo ir pralaimėjo.

R.Westbrookas po sekmadienio akistatos atsidūrė šalia dviejų istorinių pasiekimų. Įžaidėjas jau kitose rungtynėse gali pakartoti Oscaro Robertsono trigubų dviženklių per vieną sezoną rekordą (41) bei karjeros trigubais dviženkliais gali pavyti legendinį Wiltą Chamberlainą (78).

D.Sabonis per 13 minučių pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 1/1 tritaškio) ir atkovojo kamuolį.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 40 (7/16 dvitaškių, 7/15 tritaškių, 13 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam., 8 klaidos), Victoras Oladipo 19 (6 rez. perd.), Andre Robersonas 12 (6 atk. kam.), Enesas Kanteris 9, Jerami Grantas 8.

„Hornets“: Kemba Walkeris 29 (6/12 tritaškių, 4 per. kam.), Frankas Kaminsky 18 (3/5 tritaškių), Michaelas Kiddas-Gilchristas 16 (6 atk. kam.), Jeremy Lambas 13, Cody Zelleris 11.