„Neptūnas“ vijosi „Dzūkiją“, bet išvargo pergalę

G.Šiupario nuotr.

Apr 23, 2017, 5:37 PM, atnaujinta Apr 25, 2017, 11:54 PM

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai žaidė su ugnimi, tačiau kailį išnešė sveiki. Priešpaskutinio LKL reguliaraus sezono turo rungtynėse klaipėdiečiai ilgą laiką vijosi Alytaus „Dzūkijos“ ekipą, tačiau iškovojo pergalę 69:60 (13:19, 16:18, 25:14, 15:9).

Pirmo kėlinio viduryje du P.Morkeliūno tritaškiai inicijavo „Dzūkijos“ spurtą – atkarpą 10:0 laimėję dzūkai atitrūko 17:6. Priartėti prie varžovų Dainiaus Adomaičio auklėtiniams nesisekė ir antrame ketvirtyje, o panaikinti dviženklį deficitą pavyko tik prieš pat didžiąją pertrauką.

„Neptūno“ snaiperiai prabilo antroje rungtynių pusėje – tritaškius pataikė Mindaugas Girdžiūnas, Danielis Ewingas, Laurynas Beliauskas, Martynas Mažeika bei Vytautas Šarakauskas. Trečiame ketvirtyje į priekį išsiveržę klaipėdiečiai sukaustė varžovus gynyboje bei susigrąžinti iniciatyvos nebeleido.

20-tą pergalę iškovojęs „Neptūnas“ užsitikrino ketvirtą poziciją reguliariajame sezone. „Dzūkija“ rikiuojasi aštunta ir ketvirtfinalyje žais prieš Kauno „Žalgirį“.

„Neptūnas“: D.Ewingas 17 (4/7 trit.), M.Girdžiūnas 9, Ch.Loftonas ir A.Butkevičius (8 atk. kam.) po 8.

„Dzūkija“: P.Morkeliūnas 18, A.Kaširovas ir O.Mačernis po 8.