Klivlande - „Raptors“ pralaimėjimas ir LeBrono Jameso siautulys

"Toronto Raptors" krepšininkai pirmajame NBA Rytų konferencijos pusfinalio mače neprilygo čempionams. J.Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau nei jis, nei jo komandos draugai nesugebėjo pranokti šeimininkų - Toronto krepšininkai išvykoje 105:116 (18:30, 30:32, 26:34, 31:20) pralaimėjo "Cleveland Cavaliers" ekipai ir serijoje iki keturių pergalių pralaimi 0:1.

Rungtynių akimirkos.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

May 2, 2017, 6:42 AM, atnaujinta May 2, 2017, 7:29 AM

"Cavaliers" jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą, kuris antrojoje rungtynių aktarpoje padidėjo iki 18 (20:38). Nors svečiams keletą kartų pavyko aptirpdyti skirtumą, L.Jameso vedami šeimininkai kontroliavo situaciją.

Iš viso 41 minutę rungtyniavęs L.Jamesas pelnė 35 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Trečiajame kėlinyje Karalius Jamesas ėmė linksmintis - po atakos, kai varžovas ji sustabdė pražangomis, o iki taiklaus metimo pritrūko šiek tiek tikslumo, "Cavaliers" vedlys netikėtai pribėgo prie arenos darbuotojos ir čiupo iš jos rankos alaus buteliuką ir vos neatsigėrė.

K.Irvingas pelnė 24 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. K.Love'as surinko 18 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, o T.Thompsonas į savo sąskaitą įsirašė 11 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

Toronto komandai K.Lowry (11 rez. perd.) įmetė 20 taškų, D.DeRozanas (7 atk. kam.) 19, S.Ibaka (6 atk. kam.) 15, PJ. Tuckeris (11 atk. kam.) 13.

J.Valančiūnas šiose rungtynėse žaidė 20 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (3/7 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, blokavo vieną metimą ir kartą suklydo.

Antrosios serijos rungtynės vyks gegužės 4-ąją Klivlande.

Šios ekipos praėjusį sezoną kovojo Rytų konferencijos finale - tąkart "Cavaliers" laimėjo seriją 4:2.