„Lietkabelis“ LKL ketvirtfinalyje šįkart be didžiosios intrigos įveikė „Vytautą“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) į antrąją ketvirtfinalio kovą stojo Prienų–Birštono „Vytautas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“. Pirmąjį serijos mačą panevėžiečiai laimėjo po Gintaro Leonavičiaus pergalimo metimo paskutinę sekundę – 77:75. Tad ir antrasis komandų susitikimas žadėjo nemažai aistrų. Nors didžiąją mačo dalį dviženkle persvara pirmavęs "Lietkabelis" paskutiniame kėlinyje leido šeimininkams sumažinti asilikimą iki 5 taškų, panevėžiečiai nugalėjo 84:71 (20:20, 25:12, 16:19, 23:20) ir serijoje iki trijų laimėjimų jau pirmauja 2:0.

D.Lavrinovičius<br> G.Bitvinsko nuotr.

May 3, 2017, 6:28 PM, atnaujinta May 3, 2017, 8:23 PM

Ir kaip tikėta, kova vyko jau nuo pirmųjų sekundžių: po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo lygus 20:20. Antroje mačo dalyje priekyje keliais taškais buvo "Lietkabelis" - 4 min,. jis pirmavo 32:29. Tačiau per likusias minutes panevėžiečiai surengė uraganinį spurtą ir sugebėjo pabėgti 45:32.

Per trečią ir ketvirto kėlinio dalį "Lietkabelis" išlaikė dešimties taškų persvarą, tačiau likus grumtis 4 min. šeimininkai suskubo vytis ir tai jiems pasisekė 73:68.

Tačiau tai viskas, ką galėjo nuveikti "Vytautas" - svečiai iš Panevėžio vėl pabėgo 80:69 ir intriga baigta.

„Vytautas“: T. Delininkaitis 18 tšk., V. Lipkevičius 15 tšk., R. Miniotas 11 tšk., M. Linkevičius 10 tšk., A. Valeika 6 tšk.

„Lietkabelis“: D. Tarolis (6 atk. kam.) 19 tšk., B. Madgenas 13 tšk., Ž. Skučas 10 tšk., L. Williamsas (6 rez. perd.) 9 tšk.