Jonas Valančiūnas susikibo su LeBronu Jamesu, „Raptors“ krito vėl

L.Jameso niekaip nesugebantis sustabdyti „Toronto Raptors“ klubas – ant bedugnės krašto. Ir be vilties išgyventi. Kanados ekipa NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes jau žaidė namie, tačiau ir savo arenoje neprilygo „Cleveland Cavaliers“ ekipai – NBA čempionai šventė pergalę 115:94 (28:24, 21:28, 30:25, 36:17) ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3:0.

J.Valančiūnas kietai žaidė prieš L.Jamesą.<br>"Reuters"/"Scanpix" nuotr.
 Rungtynių akimirkos.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (23)

May 6, 2017, 8:14 AM, atnaujinta May 6, 2017, 11:55 AM

Šiame mače šeimininkai varžovams priešinosi tris kėlinius, tačiau paskutiniajame sulūžo – L.Jameso vedami svečiai uraganiniu greičiu šovė pirmyn ir per lemiamą ketvirtį susikrovė dviženklį pranašumą.

L.Jamesas šiame mače pelnė 35 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, „Cavaliers“ lyderis pajuto kietą J.Valančiūno žaidimą – trečiajame kėlinyje krepšininkai susikibo kovodami dėl atšokusio kamuolio.

Kietoje kovoje lietuvis patiesė NBA žvaigždę, o dėl to pasipiktinęs L.Jameso komandos draugas T.Thompsonas puolė aiškintis santykius su „Raptors“ aukštaūgiu – įsiaudrinusius krepšininkus išskyrė teisėjai ir kiti „Raptors“ krepšininkai.

J.Valančiūnas šiose rungtynėse buvo pastebimas ne tik dėl kieto, bet ir rewzultatyvaus žaidimo – lietuvis per 33 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (8/10 dvit., 3/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Toronto komandos šį kartą neišgelbėjo ir pagaliau rezultatyviai šioje serijoje sužaidęs D.DeRozanas, pelnęs 37 taškus. N.Powellas pridėjo 13, S.Ibaka 12.

Klivlando komandoje be L.Jameso dviženklį taškų skaičių surinko K.Love'as (13 atk. kam.) ir K.Irvingas, kurie pelnė po 16 taškų. K.Korveris įmetė 14 taškų.

Ketvirtosios ir galbūt paskutinės serijos rungtynės vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku.

"Raptors" treneris D.Casey pripažino, kad serija jau pralaimėta, tačiau bandys iškovoti bent vieną pergalę. "Kovosime bent dėl garbės", - po trečiojo pralaimėjimo tarė Toronto komandos treneris.

„Nauja diena“: kaip Lietuvos pramonė atsilieps į gynybos programas?