Rimanto Kaukėno ir Davido Logano susitikime – buvusio „Lietuvos ryto“ legionieriaus pergalė

Nesėkmingai Italijos čempionato atkrintamąsias varžybas pradėjo Rimanto Kaukėno atstovaujama Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komanda.

R.Kaukėnui su komanda teko patirti pralaimėjimą.<br> J.Stacevičiaus nuotr.

May 14, 2017, 8:22 AM

„Grissin Bon“ išvykoje net 64:82 (10:17, 15:21, 21:19, 18:25) nusileido Avelino „Sidigas“ ekipai, kurios gretose žaidžia buvęs „Lietuvos ryto“ gynėjas Davidas Loganas.

Ant atsarginių suolo rungtynes pradėjęs R.Kaukėnas per 28 minutes pelnė 9 taškus (3/8 dvit., 1/2 trit.), atkovojo kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai Emilijos Redžo komandoje žaidė atitinkamai 15 taškų surinkęs Julianas Wrightas, 14 pelnė Pietro Aradori.

Avelino ekipą į priekį vedė Kirilas Fesenka, surinkęs 24 taškus. D.Loganas per 34 minutes pelnė 17 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Kitame ketvirtfinalio mače Venecijos „Umana Reyer“ rezultatu 84:71 namuose įveikė Pistojos „The Flexx“ komandą.