Neįtikėtina atomazga – mačo metu karaliavusį „Spurs“ lemiamu momentu „Golden State Warriors“ įspūdingai nokautavo

74 taškus surinkę „Golden State Warriors“ lyderiai Stephenas Curry ir Kevinas Durantas padarė viską, kad Oklando „Golden State Warriors“ komanda Vakarų konferencijos finalą pradėtų pergale.

"Golden State Warriors" sugebėjo išsigelbėti mače su "Spurs"<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

May 15, 2017, 6:40 AM, atnaujinta May 15, 2017, 12:09 PM

Milžinišką persvarą turėjusi „Spurs“ apmaudžiai ją iššvaistė ir prarado galimybę perimti namų rungtynių iniciatyvą.

Pirmoje mačo dalyje dominavusi „Spurs“ antrajame kėlinyje pirmavo rekordine persvara – 44:19, o prieš įvykstant rungtynių lūžiui trečiajame ketvirtyje komandas skyrė 23 taškai – 78:55.

Po praradimo „Spurs“ nerado ekipoje naujo lyderio, o „Golden State Warriors“ atkuto - sugebėjo sužaisti atkarpą 18:0 ir priratėjo prie svečių 73:78.

Nors dar ketvirtojo kėlinio pradžioje San Antonijaus atstovai buvo susigrąžinę dviženklę persvarą, lyg traukinys įsibėgėję „kariai“ nežadėjo sustoti – baigiantis akistatai persvėrė galiausiai rezultatą 103:101.

Prasidėjus priešpaskutinei minutei, Greggo Popovichiaus vedama „Spurs“ paskutinė kartą išsiveržė į priekį 106:103, bet svarbiausiu momentu S.Curry įsūdė penkis taškus, Draymondas Greenas pridėjo tris ir „Warriors“ galėjo atsipūsti ramiau – 111:106.

Emanuelis Ginobili dėjimas ir po perimto kamuolio realizuoti Patricko Millso baudų metimai grąžino šiokią tokią intrigą – 111:110. Tačiau dar kartą pasižymėjo S.Curry  - 113:110, o P.Millsas stojo prie baudų metimo linijos likus vos 0,5 sekundės.

Vakarų konferencijos nugalėtojai keliaus į NBA finalą kuriame susidurs su „Cleveland Cavaliers“, „Boston Celtics“ arba „Washington Wizards“ ekipomis.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 28 (10/22 dvitaškių, 8 atk. kam., 3 per. kam., 6 klaidos), Kawhi Leonardo 26 (8 atk. kam., 11/11 baudų metimų), Emanuelis Ginobili 17 (3 per. kam.), Jonathonas Simmonsas 12, Danny Greenas 8.

„Warriors“: Stephenas Curry 40 (7/16 tritaškių, 7 atk. kam.), Kevinas Durantas 34 (2/8 tritaškių, 5 atk. kam., 4 blokai), Zaza Pachulia 11 (9 atk. kam.), Draymondas Greenas 9 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).