37 metų Vašingtono istorija tęsiasi: viltis sudaužę „Celtics“ žengė į Rytų konferencijos finalą

Po septynių mačų serijos paaiškėjo antroji Rytų konferencijos finalo dalyvė. Prie NBA čempionų „Cleveland Cavaliers“ krepšininkų prisijungė „Boston Celtics“ klubas, kuris seriją prieš „Washington Wizards“ laimėjo 4:3.

Rungtynių akimirka.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

2017-05-16 07:39, atnaujinta 2017-05-16 07:41

„Celtics“ naktį iš pirmadienio į antradienį lemiamose rungtynėse savo aikštėje 115:105 (27:23, 26:32, 32:24, 30:26) įveikė „Washington Wizards“ klubą. Šioje serijoje abi komandos pergales skynė tik savo aikštėse.

„Celtics“ komandą į priekį vedė Isaiah Thomasas, pelnęs 29 taškus, o jam talkino puikiai sužaidęs Kanados krepšininkas Kelly Olynynkas. Jis surinko 26 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. K.Olynykas iki šiol per atkrintamąsias daugiausia buvo surinkęs 14 taškų. Tiek pat šiose rungtynėse jis vienas pelnė ketvirtajame kėlinyje, tad iškart sulaukė specialistų pagyrimų. Tai buvo vos antrasis kartas, kada šis krepšininkas pelnė 20 ar daugiau taškų.

Būtent jis rimtai prisidėjo prie pergalės per paskutines minutes, kai „Wizards“ buvo priartėję iki 6 taškų skirtumo. Šiose rungtynėse Bostono krepšininkai nė karto negalėjo jaustis saugiau, nors ir buvo surengę keletą spurtų.

„Wizards“ komandoje Johnas Wallas pelnė 18 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, bet iš jo to nuostabaus žaidimo sulaukti taip ir nepavyko. J.Wallas antrojoje pusėje žaidė itin prastai ir prametė net 11 metimų per paskutines 19 minučių. Jis mėgino pataikyti net 7 tritaškius.

Vašingtono komanda šiose rungtynėse siekė padaryti tai, ko klubas nėra pasiekęs nuo 1979 metų, kai dar vadinosi „Bullets“. „Wizards“ jau nuo neatmenamų laikų nėra patekusi į konferencijos finalą. „Celtics“ į Rytų konferencijos finalą sugrįžo po penkerių metų pertraukos.