„Spurs“ komanda atrodė bejėgė: „Warriors“ tiesiog nušlavė lyderį praradusius varžovus

„San Antonio Spurs“ krepšininkai tarsi neturėjo jokių galimybų pasipriešinti NBA vicečempionams. Vakarų konferencijos pusfinalyje „Golden State Warriors“ komanda 136:100 (33:16, 39:28, 34:31, 30:25) sutriuškino „Spurs“ ekipą, kuriai itin trūko traumą patyrusio Kawhi Leonardo. „Warriors“ komanda dabar serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

„Spurs“ trenerio nurodymų krepšininkai neišgirdo.<br> lrytas.lt montažas.
 „Warriors“ serijoje išsiveržė 2:0.<br> AP nuotr.
 Rungtynių akimirka.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

May 17, 2017, 7:26 AM, atnaujinta May 17, 2017, 7:39 AM

NBA vicečempionų lyderiai greitai pradėjo bombarduoti „Warriors“ krepšį. Stephenas Curry šiose rungtynėse pelnė 29 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Kevinas Durantas prie pergalės pridėjo 16 taškų, o naujokas Patrickas McCaw surinko 18 taškų.

Šiose rungtynėse praradimų neišvengė ir „Warriors“. Andre Iguodala negalėjo žaisti dėl kairiojo kelio skausmų. „Warriors“ centras Zaza Pačulija susižeidė kulną. Jis iš žaidė beveik 7 minutes, o po didžiosios pertraukos nesugrįžo.

Z.Pačulija traumą patyrė dėdamas į krepšį. Būtent po šuolio jis nepatogiai nusileido ant parketo. Z.Pačuliją po pirmųjų rungtynių iškeikė „Spurs“ treneris Greggas Popovichius. Pastarasis pareiškė, kad Gruzijos krepšininkas tyčia traumavo K.Leonardą.

„Spurs“ komandoje antrosiose rungtynėse lyderį starto sudėtyje keitė Jonathonas Simmonsas, kuris parodė charakterį. Per pirmąją pusę jis pelnė 17 taškų, kai nė vienas kitas žaidėjas nesugebėjo surinkti daugiau nei keturių. Antrojoje pusėje jo ginklas užstrigo – iš viso jis pelnė 22 taškus.

G.Popovichiaus komanda dar niekada per atkrintamąjį etapą nėra praleidusi tiek taškų.

„Jis buvo vienintelis arba vienas iš keleto, kurie atėjo žaisti. Jonathonas buvo vienoje kategorijoje, o kiti – kitoje“, – žurnalistams sakė G.Popovichius.

„Spurs“ komandoje vos du krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių. Prie J.Simmonso prisidėjo 13 taškų pelnęs Davis Bertanis.