„Cavaliers“ nesismulkino – „Celtics“ ekipai parodė, kas jos laukia finale

NBA Rytų konferencijos finalas prasidėjo be didesnės sensacijos – LeBrono Jameso vedamas „Cleveland Cavaliers“ 117:104 (30:19, 31:20, 31:36, 25:29) išvykoje nuo kelio nušlavė po pusfinalio pavargusią „Boston Celtics“ ekipą ir serijoje iki keturių laimėjimų pirmauja 1:0. Po šios pergalės NBA čempionai perėmė namų aikštės iniciatyvą.[[ge:lrytas:lrytas:1207236]]

"Cavaliers" be didesnių problemų įveikė "Celtics"<br> AP nuotr.
 "Cavaliers" be didesnių problemų įveikė "Celtics"
Daugiau nuotraukų (12)

May 18, 2017, 6:21 AM, atnaujinta May 18, 2017, 6:53 AM

Klivlando klubas turėjo kur kas daugiau laiko pailsėti prieš konferencijos finalus – gegužės 7 dieną „Cavaliers“ padėjo riebų tašką serijoje su „Toronto Raptors“ 4:0 ir pradėjo rengtis tolesniam žygiui į NBA olimpą.

Tai jau buvo devintoji "Cavaliers" pergalė iš eilės šiose atkrintamosiose kovose - praėjusį sezoną NBA čempionai paeiliui buvo laimėję 10 akistatų.

Įdomu, kad "Cavaliers" per pirmąjį kėlinį laraliavo po savuoju ir svetimu krepšiu - laimėjo kovą 15:4 ir taškus rinko tik metimais iš vidutinio nuotolio - per 12 minučių nemetė nė vieno tolimo metimo.

Bet viltis kabintis į mačą mirė leimiamame ketvirtyje, kai "Cavaliers" ir vėl nušuoliavo 21 taško skirtumu.

"Cavaliers" šiose rungtynėse pirmavo nuo pirmosios iki paskutinės sekundės - tai pirmasis kartas šių metų atkrintamosiose varžybose, kai Klivlandas nebuvo leidęs varžovams būti priekyje.

Klivlandą į priekį, kaip ir privalu, vedė komandos žvaigždė L.Jamesas, kuris pelnė 38 taškus ir atsikovojo 9 kamuolius. Liūto dalį - net 26 taškus jis įmetė per pirmąsias 24 mačo minutes. Jam sėkmingai talkino Kevinas Love'as - surinko 32 taškus ir sugriebė po krepšiais 12 kamuolių.

Antrasis šios serijos mačas vyks penktadienį ten pat Bostone.

„Celtics“: Avery Bradley ir Jae Crowderis (8 atk. kam., 5 rez. perd.) po 21, Isaiah Thomasas 17 (5/12 dvit., 2/7 trit., 10 rez. perd.), Geraldas Greenas ir Alas Horfordas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 11.