„Warriors“ - per žingsnį nuo NBA finalo

„Golden State Warriors“ pergalingai žygiuoja NBA Vakarų konferencijos finalo serijoje. Trečiosiose rungtynėse  išvykoje 120:108 (29:33, 35:22, 36:33, 20:20) nugalėjo „San Antonio Spurs“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0.

Rungtynių akimirka.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

May 21, 2017, 8:10 AM, atnaujinta May 21, 2017, 8:39 AM

„Spurs“ rimčiau priešinosi tik mačo pradžioje. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai net pirmavo 6 taškais (35:29).

Trečiajame ketvirtyje jiems pavyko priartėti iki 3 taškų, tačiau nesustabdė Kevino Duranto ir Stepheno Curry, kurie greitai atstatė dviženklį „Warriors“ pranašumą.

Šiose rungtynėse „Spurs“ dėl čiurnos traumos negalėjo padėti rezultatyviausias ekipos krepšininkas Kawhi Leonardas. Žaidėjas susižeidė pirmosiose serijos rungtynėse. „Spurs“ vertėsi ir be traumuoto įžaidėjo Tony Parkerio.

Lyg to būtų maža, pirmajame kėlinyje Davidas Lee susižeidė kelį ir į aikštę nebegrįžo.

Nugalėtojams Kevinas Durantas pelnė 33 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. 21 tašką prie pergalės pridėjo Stephenas Curry, Klay Thompsonas surinko 17 taškų.

„Spurs“ ekipai Manu Ginobili pelnė 21 tašką. 18 surinko LaMarcus Aldridge'as, 14 – Jonathonas Simmonsas.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos naktį iš pirmadienio į antradienį.