J. Mačiulio rezultatyvumo neužteko, „Real“ Eurolygoje liko ketvirta

Jonas Mačiulis buvo vienas rezultatyviausių Madrido „Real“ ekipos žaidėjų, tačiau to „karališkajam“ klubui neužteko. Mažajame Eurolygos finale „Real“ smuko į duobę, iš kurios taip ir neišsikapstė. Ispanai kovą dėl bronzos 70:94 (10:23, 22:22, 24:24, 14:25) pralaimėjo Maskvos CSKA ekipai.

Rungtynių akimirka.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

May 21, 2017, 6:02 PM, atnaujinta May 21, 2017, 11:45 PM

Lyderis. Jonas Mačiulis buvo vienas rezultatyviausių šiose rungtynėse. Lietuvis pelnė 11 taškų (3/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį.

Rungtynės

CSKA rungtynes pradėjo 5 taškais iš eilės. Tik sužaidus daugiau nei dvi minutes J.Mačiulis atkovojo kamuolį puolime ir pelnė pirmuosius ispanų taškus (2:5). Lietuvis pirmajame kėlinyje buvo pastebimas. Įpusėjus ketvirčiui jis išprovokavo pražangą ir sumetęs abu baudos metimus sumažino skirtumą iki 2 taškų (7:9). Likus 3 minutėms iki kėlinio pabaigos lietuvis buvo pasodintas ant suolo, o CSKA ėmė tolti. Kėlinio pabaigą rusai laimėjo 14:3 ir susikrovė dviženklę persvarą (23:10).

Antrajame kėlinyje J.Mačiulis aikštėje nepasirodė, o „Real“ nepavyko priartėti prie varžovų. Įpusėjus kėliniui po V.Fridzono tritašlio rusų pranašumas siekė jau 17 taškų (37:20). Prieš ilgąją pertrauką CSKA pirmavo 45:32.

Trečiąjį kėlinį starto penkete pradėjęs J.Mačiulis iniciavo gražų „Real“ epizodą. Lietuvis perėmė kamuolį iš N.De Colo ir netrukus atliko rezultatyvų perdavimą J.Taylorui. Šis pelnė 2 taškus ir sumažino skirtumą iki vien-enklio (37:45). Vis dėlto, varžovai greitai susigrąžino dviženklį pranašumą, o po trijų kėlinių pirmavo 69:56.

Ketvirtajame kėlinyje „Real“ stebuklo nesukūrė, o CSKA atotrūkis siekė jau 17 taškų (84:67). Rusai iškovojo užtikrintą pergalę 94:70.

„Real“: J.Mačiulis ir G.Ayonas po 11, J.Tayloras 8, S.Llullas 7, L.Dončičius 6, D.Draperis ir F.Reyesas po 5, A.Randolphas, R.Fernandezas ir A.Nocioni po 4, J.Carrollas 3, T.Thompkinsas 2.

CSKA: K.Hinesas 14, D.De Colo ir A.Jacksonas po 13, V.Fridzonas ir C.Higginsas po 12, A.Voroncevičius 10, M.Teodosičius 7, J.Augustine'as 4, S.Antonovas ir M.Kulaginas po 3, N.Kurbanovas 2.

Pusfinalis. Pusfinalyje „Real“ 75:84 nusileido Stambulo „Fenerbahce“ ekipai, o CSKA 78:82 pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ klubui.

Finalo ketverto varžybos vyksta Stambule.