„Spurs“ sezonas baigėsi tragiškai - „Warriors“ iki trofėjaus žengė sumaitojusi San Antonijų

Užtikrintai ir be jokių šansų „San Antonio Spurs“. Taip būtų galima pavadinti NBA Vakarų konferencijos finalą, kuriame triumfavo vicečempionai „Golden State Warriors“ krepšininkai. „Kariai“ pirmadienio vakarą išvykoje ir vėl susitvarkė su San Antonijumi 129:115 (31:19, 34:32, 31:27, 23:37) ir laimėjo seriją sausu rezultatu 4:0.

"Warriors" - Vakarų konferencijos laimėtojai
 "Warriors" - Vakarų konferencijos laimėtojai<br> AFP nuotr.
 "Golden State Warriors" be didesnio pasipriešinimo nugalėjo Vakarų konferencijos finale "San Antonio Spurs"<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

May 23, 2017, 6:32 AM, atnaujinta May 23, 2017, 8:27 AM

Dabar „Golden State Warriors“ lauks savojo varžovo Superfinale, tačiau daugelis specialistų įsitikinę, kad pasikartos praėjusio sezono kulminacija, kai „Warriors“ santykius aiškinosi su čempione tapusia „Cleveland Cavaliers“ ekipa.

Pastaroji Rytų konferencijos finale pirmauja prieš „Boston Celtics“ 2:1.

Penkis tolimus metimus pirmadiednį pataikęs „Warriors“ lyderis  Stephenas Curry aplenkė „Los Angeles Lakers“ legendą Kobe Bryantą pagal tritaškių pataikymą NBA atkrintamosiose varžybose jau jau atsidūrė penktoje pozicijoje.

„Spurs“: Kyle'as Andersonas 20 (4 per. kam.), Emmanuelis Ginobili 15 (7 rez. perd.), Pau Gasolis (9 atk. kam.) ir Patty Millsas po 14.

„Warriors“: Stephenas Curry 36, Kevinas Durantas 29 (12 atk. kam.), Draymondas Greenas 16 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Ianas Clarkas 12.