„Baskonia“ Ispanijos lygos pusfinalį pradėjo skaudžiu pralaimėjimu „Valencia" krepšininkams

Ispanijos krepšinio lygos pirmose pusfinalio rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ 82:83 (22:21, 19:12, 23:25, 18:25) nusileido „Valencia“ krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0:1.

T.Sdekerskio atstovaujama ekipa atsidūrė besivejančių vietoje.<br> AP/Scanpix nuotr.

May 30, 2017, 11:57 PM

Šeimininkai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau ketvirtajame kėlinyje pabudusi Valensijos ekipa išplėšė pergalę.

Tadas Sedekerskis aikštėje praleido šešias minutes, tačiau niekuo pasižymėti nespėjo. Antrosios serijos rungtynės vyks ketvirtadienį Vitorijoje.

Kitame pusfinalyje susitinka Jono Mačiulio Madrido „Real“ ir Malagos „Unicaja“.

„Baskonia“: S.Larkinas 17, A.Hanga 12, K.Tillie 11, T.Šengelija ir R.Ledo po 10.

„Valencia“: F.San Emeterio 24, B.Dubljevičius 15, J.Sastre 14.