Jonas Mačiulis ir „Real“ jau laukia varžovų Ispanijos čempionato finale

Jonas Mačiulis ir Madrido „Real“ komanda pateko į Ispanijos čempionato finalą. Trečiosiose pusfinalio rungtynėse „Real“ išvykoje 76:73 (11:14, 20:19, 20:19, 25:21) išvargo pergalę prieš Malagos „Unicaja“ komandą.

Jonas Mačiulis<br>M. Patašiaus nuotr.

Jun 4, 2017, 9:31 PM

Serijoje iki trijų pergalių „Real“ laimėjo 3:0.

Dar likus žaisti 4 minutes šiose rungtynėse rezultatas buvo 64:64. Madrido klubas vis veržėsi į priekį, bet N.Nedovičiaus tritaškiai gerokai sunkino kelią.

Paskutinė rungtynių minutė prasidėjo „Real“ komandai pirmaujant 71:67. Malagos komanda dar turėjo progų išlygino rezultatą, tačiau metimai neįkrito.

J.Mačiulis šiose rungtynėse žaidė 13 minučių, bet taškų nepelnė. Pro šalį skriejo ir tritaškis, ir dvitaškis. Jis spėjo atkovoti du kamuolius.

„Real“ komandoje A.Randolphas pelnė 13 taškų, o S.Llullas – 12.

N.Nedovičius „Unicaja“ klube pelnė 14 taškų.

„Real” pirmąjį mačą laimėjo 71:68, o antrąjį – 101:72.

Finale J.Mačiulis su komanda žais prieš „Baskonia“ arba „Valencia“ klubus, kurie dar kovoja dėl kelialapio. „Valencia“ serijoje pirmauja 2:1.