Pavyzdys Lietuvos krepšiniui: latvės nukarūnavo stipriausią Europos rinktinę

Latvijos moterų krepšinio rinktinė Europos čempionate dėl vietos ketvirtfinalyje eliminavo čempionių titulą gynusias Serbijos moteris 75:70 (24:12; 10:20; 19:19; 22:19). Nors rungtynes buvo labai banguotos, latvės persvarą sukurtą pirmajame kėlinyje sugebėjo išlaikyti iki rungtynių pabaigos.

Latvės išsiuntė serbes namo.<br> fiba.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2017-06-20 21:01, atnaujinta 2017-06-20 21:12

Likus dar trims minutėms iki rungtynių pabaigos latvės pirmavo vos dviem taškais (65:63), tačiau serbėms rungtynių eigos perlaužti neleido.

Latvių esminis pergalės faktorius buvo rezultatyvus perdavimai, kurių jos atliko 18, kai serbės vos 9. Čempionių negelbėjo ir atsarginių krepšininkių 29 taškai, kai latvės nuo suolo pelnė vos 13.

Latves į priekį vedė Kristina Vitola pelniusi 19 taškų ir Anetė Steinberga pelniusi 18 taškų ir atkovojusi 11 atšokusių kamuolių.

Serbijos rinktinėje sėkmingiausiai žaidė Tamara Radocaj, kuri pelnė 14 taškų ir Jelena Milanovič su 13.

Ketvirtfinalyje latvės susitiks su Ispanijos rinktine, kurios 2015-ųjų Europos čempionate iškovojo bronzos medalius.