Kinijoje – pirmoji Lietuvos moterų rinktinės pergalė

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė iškovojo pirmąją pergalę kontrolinėse rungtynėse Kinijoje. Trečiajame susitikime Manto Šerniaus auklėtinės nugalėjo Baltarusijos ekipą 70:45 (15:11, 15:14, 18:12, 22:8).

L.Svarytė pelnė 12 taškų.<br> LKF nuotr.

Jul 3, 2017, 5:19 PM

Pradėjome rungtynes su geru užsivedimu ir teisingu požiūriu. Pirmuose kėliniuose padarėme per daug klaidų, norėjome išspręsti situacijas jėga, o ne protu. Džiaugiuosi, kad tiek puolėjos, tiek gynėjos, po dviejų kėlinių padarė išvadas ir antrą pusę sužaidėme taip, kaip turėtume žaisti“, – sakė Lietuvos moterų krepšinio rinktinės treneris Mantas Šernius.

Rezultatyviausiai lietuvių gretose rungtyniavo Laura Svarytė, pelniusi 12 taškų, Santa Okockytė ir Mantė Kvedaravičiūtė pridėjo po 10.