Deivido Dulkio atstovaujama „Warriors“ Vasaros lygoje pralaimėjo tik po dviejų pratęsimų

Deivido Dulkio NBA Vasaros lygoje atstovaujama „Golden State Warriors“ ekipa buvo priversta pripažinti „Minnesota Timberwolves“ ekipos pranašumą 76:78 (9:13; 20:24; 29:15; 15:21; 3:3; 0:2).

Nesustabdomasis D.Mitchellas.<br> courier-journal.com nuotr.

Jul 12, 2017, 7:29 AM, atnaujinta Jul 12, 2017, 7:39 AM

Sužaidus vos 21 sekundę antrojo pratęsimo metu, C.J. Williamsas metimu iš dviejų taškų zonos išplėšė pergalę „Timberwolves“ ekipai. NBA vasaros lygoje antrasis rungtynių pratęsimas žaidžiamas iki pirmųjų pelnytų taškų.

Lietuvis Deividas Dulkys šiose rungtynėse ant parketo nepasirodė trenerio sprendimu. Primename, kad pirmosiose „Warriors“ rungtynėse prieš „Cleveland Cavaliers“ D.Dulkys aikštėje praleido 5 minutes ir pelnė 3 taškus.

Tiesa gynėjo atstovaujama komanda po pratęsimo nusileido „Memphis Grizzlies“ krepšininkams 81:84 (20:14; 19:29; 15:19; 24:16; 3:6).

Puikiu žaidimu taip pat išsiskyrė ir „San Antonio Spurs“ ekipos krepšininas Brynas Forbesas. Šis pelnė 35 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir pataikė 6 iš 11 tritaškių.

O jo vedama „Spurs“ ekipa užtikrintai įveikė „Portland Trail Blazers“ krepšinikus 99:85 (25:19; 29:22; 23:18; 22:26).