Auganti žvaigždė: dar vienas įspūdingas Lonzo Ballo pasirodymas

Po labai blankaus debiuto Vasaros lygoje, Lonzo Ballas atsigavo. Puikiai pradėjęs rungtyniauti krepšininkas ir vėl surinko trigubą dviženklį.

L.Ballas surengė įspūdingą pasirodymą.<br>AFP/Scanpix

Jul 14, 2017, 8:23 AM, atnaujinta Jul 14, 2017, 8:25 AM

Antrasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas padėjo „Los Angeles Lakers“ ekipai 94:83 (29:19; 20:27; 23:22; 22:15) įveikti „Cleveland Cavaliers“.

L.Ballas šiose rungtynėse sugebėjo pelnyti 16 taškų, atlikti 12 rezultatyvių perdavimų, atkovoti 10 ir perimti 5 kamuolius. Tiesa, įžaidėjas suklydo 7 kartus.

Tuo tarpu Deivido Dulkio atstovaujama „Golden State Warriors“ ekipa buvo sutriuškinta „Boston Celtics“ krepšininkų 69:93 (5:20; 25:28; 17:27; 22:18).

Lietuvis aikštėje praleido 10 minučių, pelnė 4 taškus ir kartą pažeidė taisykles. Jam tai buvo paskutinės rungtynės Vasaros lygoje, kadangi „Warriors“ šiuo pralaimėjimu užbaigė savo pasirodymą.

D.Dulkys per trejas rungtynės aikštėje praleisdavo po 9,3 minutes, pelnydavo po 2,7 taško ir atkovodavo po 0,7 atšokusio kamuolio.

Savo pasirodymą Vasaros lygoje užbaigė ir Kauno „Žalgirio“ naujokas Royce'as O'Neale'as. Jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ ekipa 81:86 (20:25; 20:15; 25:15; 16:31) buvo priversta pripažinti „San Antonio Spurs“ pranašumą.

Žalgirietis per 21 minmutę pelnė vos 4 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

Krepšininkas per penkerias rungtynes vidutiniškai žaidė po 19,2 minutės, pelnydavo po 4,6 taško, atkovodavo po 3,6 atšokusio kamuolio ir atlikdavo po 1,4 rezultatyvaus perdavimo.