Lauryno Biručio vedami lietuviai pergale pradėjo Europos dvidešimtmečių čempionatą

Lietuvos dvidešimtmečių rinktinė pergale pradėjo pasirodymą Graikijoje vykstančiame Europos čempionate ir rezultatu 92:79 nugalėjo bendraamžius iš Ukrainos.

Lietuvos dvidešimtmečių rinktinė.<br> FIBA.com nuotr.
 Rungtynių akimirka.<br> FIBA.com nuotr.

2017-07-15 14:24, atnaujinta 2017-07-15 16:33

Lietuvos krepšininkai iniciatyvą turėjo nuo pirmųjų minučių ir po dviejų kėlinių pirmavo 57:40, tačiau rungtynių pabaigoje ukrainiečiai prisivijo varžovus ir likus žaisti kelias minutes deficitą sumažino iki 5 taškų.

Visgi lietuviai pergalės paleisti nesiruošė ir po dviejų Martyno Varno tritaškių susigrąžinę mačo kontrolę C grupėje įsirašė pirmuosius taškus.

Lietuvos rinktinės gretose labiausiai išsiskyrė puolėjas Laurynas Birutis, pelnęs net 27 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių.

Lietuva: L.Birutis 27, Martynas Echodas 22, Martynas Varnas 17, Laurynas Bieliauskas 11 taškų.

Ukraina: Svetoslavas Mykhailiukas 25, Sergejus Pavlovas 19, Vitalijus Zotov 10 taškų.

Vėliau lietuvių C grupėje lauks Latvijos bei Izraelio rinktinės.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Karolis Lukošiūnas (Vilniaus KC), Arnas Beručka, Lukas Kvedaravičius (Vilniaus „Perlas“), Tadas Karaninas, Laurynas Birutis (Kauno „Žalgiris“), Laurynas Beliauskas, Arūnas Mikalauskas (Klaipėdos „Neptūnas“), Mykolas Dieninis (Jonavos SK), Martynas Varnas, Martynas Echodas (neturi sutarčių),Vidmantas Kačiūška („Coastal Georgia“), Rokas Grabliauskas („John Brown university“).