Puikią gynybą demonstravę Lietuvos jauniai keliauja į ketvirtfinalį

Lietuvos jaunių (U18) rinktinė užtikrintai žengė į ketvirtfinalį įveikę Slovakijos bendraamžius 79:55 (19:8; 22:19; 21:16; 17:12).

Lietuviai mėgins prasibrauti į ketvirtfinalį. <br>G.Šiupario nuotr.

Aug 2, 2017, 6:55 PM, atnaujinta Aug 2, 2017, 9:13 PM

Lietuviai nuo pirmų minučių įsiveržė į priekį (13:0). Nors slovakams buvo pavykę priartėti, perimti rungtynių iniciatyvos jiems nepavyko.

Lietuviai antrojo kėlinio pabaigoje įgijo solidų pranašumą, kurį tik didino iki rungtynių pabaigos.

Lietuva: V.Kozys 15, A.Velička 14 (7 atk. k., 7 rez. perdavimai), L.Uleckas 12, I.Sirgiūnas 11.

Slovakija: M.Zeliznakas 16 (9atk. k.), M.Majerčakas 11.

Rungtynių eiga

Ketvirtas kėlinys

Lietuviai ir toliau neatsipalaidavo. O sužaidus kiek daugiau nei pustrečios minutės jie vis dar pirmavo 62:47.

Trečias kėlinys

Lietuviai ir toliau mėgino išlaikyti rungtynių kontrolę. Sužaidus ketvirtadalį trečiojo kėlinio lietuviai pirmavo 46:33.

Slovakai buvo nubausti nesportine pražanga, o Lietuvos rinktinė tuo puikiai pasinaudojo. Po A.Veličkos baudos metimų lietuviai pirmavo 51:33.

Susikrovę persvarą lietuviai ją užtikrintai laikė ir toliau. Likus 3 minutėms jie pirmavo 56:39.

Lietuviai ir toliau laikė rungtynių kontrolę savo rankose, o po trijų kėlinių pirmavo 62:43.

Antras kėlinys

Slovakai iškarto pasirodę aikštėj spuratvo ir pelnė greitus 5 taškus. Sužaidus kiek daugiau nei minutę lietuvių pranašumas sumažėjo iki 6.

Slovakams atsilikimą buvo pavykę sumažinti iki minimumo, tačiau tada lietuviai atsakė savos spurtu ir likus 6 minutėms pirmavo 25:18.

Lietuviai atrodė išvaistę pranašumą žais kaip lygūs su lygiais. Tačiau dar vienas spurtas ir aštuoniolikmečiai pirmavo jau 36:24.

Lietuviai pirmąją rungtynių dalį užbaigė sėkmingai ir į pertrauką žygiavo pirmaudami 41:27.

Pirmas kėlinys
Lietuviai jau nuo pirmųjų minučių pradėjo demonstruoti savo galimybes. O sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes, jau pirmavo 9:0. Slovakai pirmuosius taškus pelnė sužaidus tik 5 minutes. Po dvitaškio jie atsiliko 2:13.

Lietuvių puolimas antroje kėlinio dalyje kiek užstrigo, tačiau jie pirmąjį kėlinį vis tiek laimėjo užtikrintai 19:8.