Aštuoniolikmetės krepšininkės baigė kovą dėl medalių Europos čempionate

Lietuvos merginų (U18) rinktinė po atkaklios kovos pralaimėjo Europos čempionato aštuntfinalyje. Daliaus Ubarto auklėtinės rezultatu 58:55 (20:9, 13:20, 10:12, 15:14)  turėjo pripažinti Belgijos rinktinės pranašumą.

Aštuonilikmetės pralaimėjo aštuntfinalyje<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2017-08-09 23:46, atnaujinta 2017-08-09 23:47

Pirmajame kėlinyje dominavo Belgija, ketvirtį pabaigė laimėjusi atkarpą 14:3 ir įsiveržė į priekį 20:9. Antrajame kėlinyje žaidimas pasikeitė ir Lietuva pranokusi priešininkes 20:13 skirtumą sumažino jau iki 4 taškų. Po ilgosios pertraukos toliau vyko įtempta kova, po taiklių Brigitos Turskytės baudos metimų komandas skyrė jau tik 2 taškai.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas  toliau vyko taškas į tašką, likus 47 sekundėms iki susitikimo pabaigos Livija Sakevičiūtė išlygino rungtynių rezultatą, tačiau belgės atsakė taikliu dvitaškiu. Gabija Šegždaitė dar turėjo progą išlyginti rezultatą mesdama 2 baudos metimus, bet abu metimai buvo netaiklūs. Belgijos rinktinė pelniusi dar 2 taškus jau įtvirtino savo pergalę ir susitikimas baigėsi 58:55 Belgijos ekipos naudai.

LIETUVA U18: G. Šegždaitė 13 tšk, K. Kazočiūnaitė 11 tšk., K. Masionytė 7 tšk.

BELGIJA U18: L. Devos 13 tšk. (9 atk. k.), B. Massey 12 tšk., M. Descamps 12 tšk.

Kitose Europos čempionato rungtynėse aštuoniolikmetės susitiks su Kroatijos ekipa.