Po nesėkmių atsitokėjusios studentės universiadoje iškovojo pirmąją pergalę

Du skaudžius pralaimėjimus patyrusi Lietuvos merginų studenčių krepšinio rinktinė pasaulio studentų vasaros žaidynėse Taivane iškovojo pirmąją pergalę. Ji rezultatu 67:46 (17:6, 6:18, 26:11, 18:11) nugalėjo Argentinos studenčių rinktinę.

Lietuvos studentės iškovojo pirmąją pergalę universiadoje

Aug 23, 2017, 5:19 PM, atnaujinta Aug 23, 2017, 5:54 PM

Sėkmingiau susitikimą pradėjusios lietuvės vėliau leido argentinietėms grįžti į rungtynes ir ilsėtis po dviejų kėlinių išėjo turėdamos vieno taško deficitą (23:24). Po ilgosios pertraukos Lietuvos studentės grįžo nelinkusios juokauti, susikrovė pranašumą ir išlaikė jį iki rungtynių galo.

Rezultatyviausiai mūsų gretose žaidė Dalia Belickaitė – 20 tšk., Rasa Knyzaitė – 17 tšk., Agnė Černeckytė – 13 tšk.

Argentinos rinktinėje pasižymėjo Pag Ornela – 13 tšk., Julieta Mungo – 11 tšk.

Lietuvos studenčių krepšinio rinktinė universiados krepšinio varžybose kovos dėl 9 vietos. Kovas merginos pratęs rugpjūčio 25 d. 5 val. ryto Lietuvos laiku.