„Lietkabelis“ sunkiai išsijudino, bet laimėjo pirmąją repeticiją

Praėjusio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionas Panevėžio „Lietkabelis“ sužaidė pirmąsias pasirengimo sezonui rungtynes. Artūro Štalbergo auklėtiniai „Cido“ arenoje 82:80 (18:23, 17:25, 25:12, 22:20) įveikė Vilniaus „Perlo“ krepšininkus.

Broliai Lavrinovičiai liko Panevėžio komandoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

kklietkabelis.lt ir lrytas.lt inf.

Aug 26, 2017, 3:40 PM, atnaujinta Aug 26, 2017, 3:45 PM

Panevėžiečiai sunkiai pradėjo susitikimą ir atsilikinėjo nuo varžovų dviženkliu skirtumu sužaidus du kėlinius – 35:48. Vis dėlto po pertraukos šeimininkai atkuto ir po trijų ketvirčių rezultatas buvo jau lygus – 60:60. Paskutiniajame kėlinyje „Lietkabelis“ turėjo 4–5 taškų persvarą ir laimėjo mačą.

Nugalėtojams Vaidas Čepukaitis pelnė 16 taškų (7 atk. kam.), Simas Jasaitis – 15 (4 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Lukas Aukštikalnis – 13, Gintaras Leonavičius – 11, Darjušas Lavrinovičius pridėjo 9.

„Lietkabelio“ gretose nebuvo su rinktinėmis esančių Donato Tarolio, Ado Juškevičiaus ir Žanio Peinerio bei sergančio Žygimanto Skučo.

17 taškų „Perlui“ įmetė Martynas Maskolaitis, po 14 surinko Domantas Vilys ir Lukas Kvedaravičius (6 atk. kam.).