Sensacija: Prancūzijos krepšininkai po pratęsimo krito prieš suomius

Prancūzija pralaimėjo suomiams.<br> AFP/Scanpix
 Goranas Dragičius surengė įspūdingą pasirodymą<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Aug 31, 2017, 5:16 PM, atnaujinta Aug 31, 2017, 10:50 PM

Europos krepšinio čempionate užfiksuota pirmoji sensacija. Dramatiškame trileryje netikėta pergale savo pasirodymą Europos krepšinio čempionate pradėjo Suomijos rinktinė.

Vieni Europos čempionato šeimininkų Helsinkyje per pratęsimą paskutinėmis sekundėmis 86:84 (23:15, 9:18, 17:20, 23:19, 14:12) įveikė prancūzus.

Pergalingą metimą likus žaisti 5 sekundes pratęsime įmetė Jamaras Wilsonas.

Prancūzija: Evanas Fournier 25, Nando De Colo 21, Thomasas Heurtelis 10.

Suomija: Lauri Markkanenas 22, Sasu Salinas ir Tuuka Kotti po 14, Jamaras Wilsonas 12.

Kitose rungtynėse A grupėje Slovėnija 90:81 (24:22, 29:24, 21:12, 16:23) įveikė Lenkijos nacionalinę komandą.

Šiomis rungtynėmis Europos čempionate debiutavo ir jaunasis Slovėnijos talentas 18-metis Luka Dončičius. Jis surinko 11 taškų, atkovjo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tačiau slovėnus į pergalę atvedė įspūdingą pasirodymą surengęs Goranas Dragičius. Jis jau per pirmuosius du kėlinius pelnė 20 taškų, o iš viso įmetė net 30.

Lenkijos rinktinę į priekį vedė Mateušas Ponitka, kurio sąskaitoje – 22 taškai.

Slovėnijos rinktinė: Goranas Dragičius 30, Luka Dončičius 11 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Gašperas Vidmaras 11.

Lenkijos rinktinė: Mateušas Ponitka 22 (13 atk. kam.), A.J. Slaughteris 12.

Tuo tarpu Graikijos ekipa net 90:61 (26:10, 11:23, 24:12, 29:16) įveikė autsaiderius Islandijos krepšininkus.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Nikos Pappas, dar 17 pridėjo Giorgios Printezis.

Islandus nuo dar didesnio sutriuškinimo apsaugojo tik solidus Haukuro Palssono pasirodymas - jis įmetė 21 tašką ir atkovojo 4 kamuolius.

Islandijos rinktinė: H.Palssonas 21, K.Acoxas, H.Baeringssonas, J.Stefanssonas ir H.Vilhjalmssonas po 7.

Graikijos rinktinė: N.Pappas 20, G.Printezis 17 (5 atk. kam.), Kostas Papanikolaou 10, N.Calathesas ir Th.Antetokounmpo 9 taškai.