„Eurobasket C grupė: netikėta Vengrijos pergalė prieš Čekiją

[[ge:lrytas:lrytas:2430570]]

Vengrijos krepšinio rinktinė netikėtai įveikė Čekiją<br> fiba.basketball.com
Daugiau nuotraukų (10)

Sep 4, 2017, 5:43 PM, atnaujinta Sep 4, 2017, 10:53 PM

Europos vyrų krepšinio čempionato trečiojo turo rungtynėse C grupėje Kluže-Napokoje (Rumunija) pirmadienį Vengrijos rinktinė 85:73 (23:16, 21:17, 22:25, 19:15) nugalėjo Čekijos ekipą.

Vengrai pirmavo nuo pat susitikimo pradžios, o įpusėjus mačui turėjo 11 taškų pranašumą (44:33). Antroje mačo pusė čekams nepavyko pakeisti rungtynių baigties ir Vengrijos rinktinė šventė pergalę.

Vengrijos komandai, kuriai tai buvo pirmoji pergalė, 31 tašką pelnė Adamas Hanga (8 atk. kam, 8 rez. perd.), 18 – Davidas Vojvoda, 12 – Zoltanas Perlas, 10 – Rosco Allenas.

Antrąją nesėkmę patyrusioje Čekijos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Tomašas Satoransky ir Lukašas Palyza. Jų sąskaitose – po 18 taškų. 15 taškų pridėjo Patrikas Auda, 12 – Vojtechas Hrubanas.

Kroatijos rinktinė pirmadienį 76:72 (25:17, 18:14, 19:21, 14:20) nugalėjo Juodkalnijos komandą ir šventė trečiąją pergalę.

Įpusėjus rungtynėms kroatai pirmavo 43:31, bet ketvirtojo kėlinio pabaigoje juodkalniečiai sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Visgi kroatams pavyko atsilaikyti paskutinėmis sekundėmis ir pratęsti pergalių seriją.

Kroatijos rinktinei 23 taškus pelnė Bogdanas Bogdanovičius, 14 – Dario Šaričius, po 9 – Marko Tomasas ir Roko Ukičius.

Antrąją nesėkmę patyrusioje Juodkalnijos komandoje 22 taškus surinko Tyrese'as Rice'as, 17 – Bojanas Dubljevičius.

Pirmadienį čempionės titulą ginanti Ispanijos rinktinė 91:50 (21:19, 20:8, 29:8, 21:15) nugalėjo Rumunijos ekipą.

Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojusiems ispanams 18 taškų pelnė Juancho Hernangomezas, po 11 – Pierre'as Oriola ir Marcas Gasolis, 10 – Joanas Sastre, 9 – Willy Hernangomezas (13 atk. kam.).

Be pergalių liekančioje Rumunijos ekipoje 15 taškų surinko Vlad Moldoveanu.

Kova dėl atšokusių kamuolių ispanai laimėjo 48-29.