Sirgalių simpatijos: M. Kuzminskas aplenkė net ir sublizgėjusį A.Juškevičių

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė iškovojo antrąją pergalę iš eilės Europos čempionate, o sirgaliai portale lrytas.lt įvertino krepšininkų žaidimą.

Lietuvos rinktinė įveikė Italiją<br> G.Šiupario nuotr.
 M.Kuzminską sirgaliai išrinko geriausiu žaidėju<br> G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Sep 4, 2017, 12:19 PM, atnaujinta Sep 4, 2017, 1:39 PM

Sirgaliai krepšininkus vertino penkiabalėje sistemoje, atsižvelgami į jų žaidimą trečiosiose B grupės rungtynėse su Italijos krepšininkais.

Lietuviai mačą laimėjo 78:73, o geriausiu mačo žaidėju jūs išrinkote Mindaugą Kuzminską. Krepšininkas aikštėje praleido 21 minutę, pelnė 14 taškų, atkovojo bei perėmė po vieną kamuolį. Puolėjo pasirodymą jūs įvertinote 4,50 balo.

Jūsų simpatijų ne ką mažiau sulaukė ir netikėtai prieš italus sužibėjęs A.Juškevičius. Per beveik 22 minutes jis pelnė 20 taškų, o krepšį atakavo net 80 procentų taiklumu. Gynėjo pasirodymas įvertintas 4,22 balo.

Labai nedaug atsiliko jau antras rungtynes iš eilės jūsų simpatijų sulaukiantis Artūras Gudaitis, kurį įvertinote 4,08 balo ir Edgaras Ulanovas (4,14).

Puikaus įvertinimo iš jūsų pusės sulaukė ir naudingiausiu Lietuvos žaidėju vakar buvęs Jonas Valančiūnas. Per 24 minutes jis pelnė 14 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų. Jo pasirodymą jūs įvertinote 3,91 balo.

Mažiausiai simpatijų gavo nedaug pasireikšti gaunantis Artūras Milaknis. Jį įvertinote 1,88 balo.Vis dar sunkokai žaidimą čempionate randantis Martynas Gecevičius taip pat nebuvo įvertintas puikiai. Jo pasirodymas sulaukė 2,88 balo. Taip pat nesužavėjo ir Donato Motiejūno pasirodymas (2,72).