„Eurobasket 2017“ C grupė: kelialapį į kitą etapą užsitikrino Vengrijos rinktinė

Vengrija nenukris žemiau ketvirtosios pozicijos<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Juodkalnija - Čekija.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Sep 5, 2017, 4:37 PM, atnaujinta Sep 5, 2017, 11:40 PM

Vieni čempionato šeimininkų rumunai ir toliau lieka be pergalių. Ketvirtosiose grupės rungtynėse jie 71:80 (15:16, 17:22, 20:22, 19:20) nusileido vengrams.

Nors Rumunija rungtynėse ir neatrodė beviltiškai, vis tik po dviejų kėlinių jau turėjo šešių taškų deficitą. Trečiajame kėlinyje jis paaugo iki aštuonių, o paskutinįjį ketvirtį taip pat pralaimėjus, rungtynių sirena skelbė jau ketvirtąją nesėkmę Europos čempionate.

Ši pergalė vengrams garantavo patekimą į kitą etapą, o Rumunijai atėmė paskutinius šansus.

Vengrus į pergalę vedė 26 taškus surinkęs Davidas Vojvoda ir 25 taškus pelnęs Adamas Hanga (6 atk. kam.), 10 taškų pridėjo Rosco Allenas.

Rumunijos komandoje išsiskyrė Andrei'us Mandache, 12 taškų – Catalino Baciu sąskaitoje, 11 – Octaviano Calota-Popos.

Juodkalnijos komanda 88:75 (24:17, 25:17, 29:21, 10:20) nugalėjo Čekijos rinktinę ir iškovojo antrąją pergalę.

Juodkalniečiai užtikrintai pirmavo visų rungtynių metu. Čekams rimčiau pasispardyti pavyko tik paskutiniame ketvirtyje, kurį jie laimėjo 20:10, tačiau pakovoti dėl pergalės to neužteko.

Nugalėtojų ekipoje nesustabdomas buvo N.Vucevičius. Jis pelnė 17 taškų ir atkovojo net 14 kamuolių.

Taip pat 17 taškų prie pergalės pridėjo N.Ivanovičius. 13 taškų pelnė N.Pavlicevičius.

Čekijos komandoje dvigubu dviženkliu pasižymėjo T.Satoransky. Jis surinko 13 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

14 taškų čekams pelnė P.Auda, po 11 surinko M.Peterka ir J.Bohacikas.