Kroatija patampė ispanų nervus: Europos čempionai laimėjo tik po atkaklios kovos

[[ge:lrytas:lrytas:2442141]]

Ispanija tik po atkaklios kovos įveikė kroatus<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Sep 5, 2017, 7:44 PM, atnaujinta Sep 6, 2017, 1:45 PM

Europos krepšinio čempionato C grupėje antradienio vakarą ispanams rimtą iššūkį metė ambicingoji Kroatijos rinktinė.

Įtemptose rungtynėse ji čempionato favoritams ispanams nusileido tik po atkaklios kovos 73:79 (20:21, 12:17, 22:15, 19:26).

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova, tačiau po dviejų kėlinių Ispanija sugebėjo susikrauti šiek tiek apčiuopiamesnę šešių taškų persvarą (38:32).

Tačiau ambicingieji kroatai nebuvo linkę pasiduoti ir po ilgosios pertraukos, puikiai sužaidę trečiąjį kėlinį jau pirmavo vienu tašku (54:53).

Drama persikėlė į ketvirtąjį kėlinį ir tęsėsi iki pat paskutinės rungtynių minutės. Paskutinę atkarpą kiek sėkmingiau sužaidę Ispanai sugebėjo iškovoti sunkią, tačiau jau ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų. Kroatams tai buvo pirmasis kluptelėjimas.

Ispanija: Ricky Rubio 13, Sergio Rodriguezas ir Fernando San Emeterio po 12, Pau Gasolis 11 (5/12 dvit., 0/2 trit., 10 atk. kam.).

Kroatija: Dario Šaričius 18 (13 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 15, Marko Popovičius 11, Marko Tomasas 10.