Legonierių vedinas „Lietuvos rytas“ palaužė „Astana“ komandą

Ketvirtadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas Prienuose sužaidė trečiąsias draugiškas rungtynes savo pasiruošimo cikle ir iškovojo labai nelengvą pergalę prieš „Astana“ ekipą iš Kazachstano 79:74 (20:17, 17:25, 15:12, 27:20).

Benas Madgenas buvo rezultatyviausias<br> Klubo nuotr.

2017-09-07 19:27, atnaujinta 2017-09-07 19:28

Sostinės krepšininkai rungtynes pradėjo nelengvai ir nuo Kazachstano klubo pirmame kėlinyje atsiliko septyniais taškais. Tačiau tuomet „Lietuvos ryto“ komanda laimėjo atkarpą 10:0 ir kėlinuką pabaigė turėdama nedidelę persvarą (20:17).

Antrajame kėlinuke atletiškieji „Astana“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas, o vilniečių deficitas išaugo iki dviženklio (30:40). Tačiau ir vėl kiek geriau ketvirčio pabaigą sužaidusi „Lietuvos ryto“ komanda į didžiąją pertrauką keliavo varžovų pranašumą sumažinusi per pusę – 37:42.

Įpusėjus trečiajam kėliniui vilniečiai išlygino rezultatą, o likusias 15 minučių aikštėje vyko itin atkakli bei kieta fizinė dvikova. Rungtynės taškas į tašką vyko iki pat paskutinės minutės, tačiau tuomet „Lietuvos rytas“ pataikė kelis užtikrintus metimus bei iškovojo pergalę.

„Lietuvos rytas“: B.Madgenas 22 (5/7 trit.), J.Baronas 16, R.Carteris 14 (6 atk. kam.), M.Carteris 9.

„Astana“: I.Udonahas 21 (6 atk. kam.), A.Clemmonsas 14.