Ketvirta pergalė paeiliui: „Lietuvos rytas“ sostinėje nugalėjo ir galingąjį „Chimki“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas sekmadienį sužaidė pirmąsias 2017-2018 m. sezono atviras draugiškas rungtynes namuose ir nugalėjo Eurolygoje šiemet žaisiantį Maskvos srities „Chimki“ 86:71 (20:12, 26:18, 24:18, 16:23).

Vilniečiai atrodo užtikrintai. <br> bc.lrytas.lt nuotr.

Sep 10, 2017, 9:07 PM

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie jau nuo pat dvikovos pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas. Blogus varžovų perdavimus gaudžiusi ir sėkmingiau puolusi „Lietuvos ryto“ ekipa pirmąjį kėlinuką laimėjo įgydama apčiuopiamą pranašumą (20:12).

Antrame ir trečiame rungtynių kėlinuke „Lietuvos ryto“ krepšininkai ir toliau žaidė užtikrintai, o vienu metu sostinės ekipa buvo pasiekusi net 25 taškų pranašumą.

Ketvirtajame susitikimo ketvirtyje „Chimki“ dar bandė kabintis ir mažinti „Lietuvos ryto“ klubo pranašumą, tačiau vilniečiai varžovų šturmą atlaikė. Komandiniais veiksmais pagrįstas sostinės komandos puolimas bei kieta gynyba nepaliko vilčių varžovams, o kamuolys nuolat pasiekdavo laisvą komandos draugą.

„Lietuvos ryto“ gretose rezultatyviausias buvo Travisas Petersonas, kuris pataikė net 8 metimus iš 10 ir rungtynes baigė su 21 pelnytu tašku. 15 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus pridėjo įžaidėjas Chrisas Krameris.

„Lietuvos rytas“: T.Petersonas 21 (8/10 met.), C.Krameris 15 (6 rez. perd.), R.Carteris ir M.Lukauskis po 10, B.Madgenas 8.

„Chimki“: J.Andersonas 21, T.Honeycuttas ir D.Sokolovas po 10.