O. Olisevičiaus ir V. Lipkevičiaus ekipa Vokietijoje iškovojo pergalę po pratęsimo

Vokietijos krepšinio čempionate antradienį Viurcburgo "S.Oliver" komanda, kuriai atstovauja Osvaldas Olisevičius ir Vytenis Lipkevičius, svečiuose po pratęsimo 81:79 (22:19, 23:12, 12:14, 14:26; 10:8) įveikė Jėnos "Science City" ekipą.

V.Lipkevičius.<br>G.Šiupario nuotr.
V.Lipkevičius<br>G.Bitvinsko nuotr.

2017-10-03 23:24, atnaujinta 2017-10-03 23:26

V. Lipkevičius per 22 min. pelnė 13 taškų (dvitaškiai 4/4, tritaškiai 1/1, baudos 2/2), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 ir prasižengė 1 kartą. O. Olisevičius per 20 min. surinko 10 taškų (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 2/4, baudos 2/2), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus.

"S.Oliver" komanda laimėjo abu žaistus susitikimus.

Braunšveigo "Basketball Loewen" komanda, kuriai atstovauja Žygimantas Janavičius, svečiuose 53:111 (14:34, 16:23, 13:27, 10:7) pralaimėjo Miuncheno "Bayern" krepšininkams.

23 min. žaidęs Ž. Janavičius taškų nepelnė (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 0/2), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

"Basketball Loewen" klubas turi vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą.